Primo iPhone Data Recovery Alternatifi, Benzerleri

1 Star 0
Loading...

Primo iPhone Data Recovery

Açıklama
Primo iPhone Data Recovery iPhone, iPad ve iPod yanlışlıkla silinen, bozuk veya kayıp veri almak için tasarlanmış iOS veri kurtarma aracıdır. - Mesajlar, fotoğraflar, kişiler, notlar, sesli notlar, Safari geçmişi, App veri ve belgeler, vb gibi dosyaları almak için 25 türlerini destekler. Kaybettiğin her şeyi geri alabilirsiniz ama değerli bir yardı... devamını gör
Değerlendirmeler (5.00)
0 0 votes
Değerlendirme
Lisans
Platformlar
Windows
En Popüler 5 Alternatif

Tüm Primo iPhone Data Recovery Alternatifleri

Primo iPhone Data Recovery Hakkında

Primo iPhone Data Recovery iPhone, iPad ve iPod yanlışlıkla silinen, bozuk veya kayıp veri almak için tasarlanmış iOS veri kurtarma aracıdır. – Mesajlar, fotoğraflar, kişiler, notlar, sesli notlar, Safari geçmişi, App veri ve belgeler, vb gibi dosyaları almak için 25 türlerini destekler. Kaybettiğin her şeyi geri alabilirsiniz ama değerli bir yardım.
– iPhone gelecekte kullanmak için, anlık kullanmak için iPad veya iPod touch gibi bilgisayarınıza doğrudan veri ve dosyaları Almak.
– iOS cihazdan Kurtar 3 güvenilir yolu, iTunes yedekten Kurtarma veri kaybı ve her yedekten varolan verilerin üzerine yazmadan Kurtar.
– beyaz Apple logosu, siyah ekran, sürekli yeniden döngü, vb sıkışmış gibi iOS sistem hataları Düzeltin. İPhone zarar hemen hemen her şeyi kurtulmak. Seçerek istediğiniz dosyaları kurtarmak
. &#39 zaman bu büyük bir zaman tasarrufu olduğunu;d doğrusu tam içeriğini veya yedekleme geri yükleme unutun.
– dosya türleri geniş bir seçim Sağlar ve mesajlar, Rehber ve Arama Kaydı vermek için METİN, CSV, VCF ve HTML gibi en uygun format seçmenize olanak sağlar. Daha fazla Bilgi &full summary…; Primo iPhone Veri Kurtarma-bir veri kurtarma yazılımı hafta başında, mis en yüksek kurtarma oranları sağlamaya yönelik silinmiş, hasarlı ya da iOS içeriğini kayıp all-ın. Veri kurtarma yanı sıra iOS sistem hataları onarır.

Değerlendirme & Yorumlar

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Etiketler
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x