Progetto Video Manager Alternatifi, Benzerleri

1 Star 0
Loading...

Progetto Video Manager

Açıklama
Progetto Video Manager, klipler, filmler, TV dizileri ve resimlerden oluşan koleksiyonunuzu yönetmek için tasarlanmış ücretsiz bir "performans odaklı" yazılımdır. PVM, multimedya dosyalarınızdan başlayarak TMDb'den film bilgilerini, kapakları, arka planları ve sanatçıları almaya çalışacaktır. PVM, kısa kliplerle ve dosyanın başlığından da sanatçıla... devamını gör
Kategoriler
Değerlendirmeler (5.00)
0 0 votes
Değerlendirme
Lisans
Ücretsiz
Platformlar
En Popüler 5 Alternatif

Tüm Progetto Video Manager Alternatifleri

Progetto Video Manager Hakkında

Progetto Video Manager, klipler, filmler, TV dizileri ve resimlerden oluşan koleksiyonunuzu yönetmek için tasarlanmış ücretsiz bir “performans odaklı” yazılımdır. PVM, multimedya dosyalarınızdan başlayarak TMDb’den film bilgilerini, kapakları, arka planları ve sanatçıları almaya çalışacaktır.
PVM, kısa kliplerle ve dosyanın başlığından da sanatçıları arayan film “dilimleriyle” mükemmel şekilde çalışır.
Her biri için sanatçı buldu PVM, bilgisayar sürücülerinizde depolanan tüm multimedya dosyalarını içeren ve Web’de başka içerikleri bulabileceğiniz bir profil oluşturacaktır (özelleştirilebilir arama düğmeleri sayesinde). PVM, video önizlemeleri oluşturmaya ve istenen bir çerçeveden video yüklemek için anlık görüntüler yakalamanıza (yorumlanabilir) izin verir.

Değerlendirme & Yorumlar

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Etiketler
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x