Quick License Manager Alternatifi, Benzerleri

1 Star 0
Loading...

Quick License Manager

Açıklama
Hızlı Lisans Yöneticisi (QLM), yazılımınızı korsanlığa karşı korumak için profesyonel ve güvenli lisans anahtarları oluşturan bir lisans koruma çerçevesidir. QLM deneme anahtarları, makineye bağlı anahtarlar ve yazılım etkinleştirme anahtarları oluşturur. QLM; .NET, ASP.NET, C ++, COM, VB6, VBA, Delphi, Excel, MS-Access, Word, Outlook eklentileri,... devamını gör
Kategoriler
Değerlendirmeler (5.00)
Değerlendirme (0 / 0)
Lisans
Platformlar
Windows

Tüm Quick License Manager Alternatifleri

LM-X License Manager

LM-X Lisans Yöneticisi güvenlik çeşitli düzeylerde zorlayarak korsanlığa karşı ürünleri korumak, zamandan tasarruf ve iş risklerini azaltmak sağlar. (LAC) Lisans...

Detayları Göster
1 Star 0
Loading...

SafeNet

R2 yazılım ve teknoloji satıcıları dünya çapında yenilikçi ve güvenilir yazılım lisans ve hak yönetimi çözümleri sunma deneyimi fazla 30...

Detayları Göster
1 Star 0
Loading...

CryptoLicensing For .Net

CryptoLicensing için .Net bir %100’dür .Net çözüm lisans eklemek için, kopyalama ve yetenekleri kilitleme koruması, etkinleştirme ve donanım .Net, Windows...

Detayları Göster
1 Star 0
Loading...

Quick License Manager Hakkında

Hızlı Lisans Yöneticisi (QLM), yazılımınızı korsanlığa karşı korumak için profesyonel ve güvenli lisans anahtarları oluşturan bir lisans koruma çerçevesidir.

QLM deneme anahtarları, makineye bağlı anahtarlar ve yazılım etkinleştirme anahtarları oluşturur.

QLM; .NET, ASP.NET, C ++, COM, VB6, VBA, Delphi, Excel, MS-Access, Word, Outlook eklentileri, Android, Windows Phone, Mac OS’de geliştirilen uygulamaları koruyabilir X, Linux.

QLM, eksiksiz bir lisans yönetim konsolu sağlar. Tüm lisans anahtarlarınızı ve müşteri bilgilerinizi takip edebilir ve yönetebilirsiniz. Daha Fazla Bilgi »

Müşterilerinize özel ürünler ve / veya gelecek sürümler hakkında onları bilgilendirmek için özelleştirilmiş e-posta mesajları da gönderebilirsiniz.

QLM, önde gelen e-ticaret sağlayıcılarının sipariş süreciyle sorunsuz bir şekilde entegre olur ve çevrimiçi bir satın alma işlemi gerçekleştirildiğinde otomatik olarak lisans anahtarları verebilir. QLM şu anda Plimus, FastSpring, ShareIt, Regnow, SWREG, Paypal, Google Checkout, Avangate ve UltraCart ile entegre edilmiştir.

Abonelik tabanlı yazılımlar için QLM, belirli bir süre sonra süresi dolan anahtarlar verebilir. Bir aboneliğin yenilenmesi, e-Ticaret sağlayıcınızdan kolayca otomatikleştirilebilir.

Müşterilerinizin her zaman en son sürümünüzle güncel kalması için yazılımınıza bir Güncellemeleri Kontrol Et özelliği ekleyin.

Müşteri davranışını anlamanıza ve indirme eğilimlerini iyileştirmenize yardımcı olması için yazılımınızın kurulumlarını ve kaldırmalarını izleyin.

Yazılımınızı satmak için Bağlı Kuruluşları veya satıcıları kullanıyorsanız, lisans anahtarlarını bir bağlı kuruluşla ilişkilendirin ve her bir satış ortağının satışlarını izleyin. QLM Portalı, bağlı kuruluşlarınızın müşterileri için lisans anahtarları oluşturmasına olanak tanırken, oluşturabilecekleri veya görebilecekleri lisans anahtarlarının sayısı ve türü üzerinde tam kontrol sahibi olmanızı sağlar.

Değerlendirme & Yorumlar

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Etiketler
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x