RazorTime Alternatifi, Benzerleri

1 Star 0
Loading...

RazorTime

Açıklama
RazorTime, çalışan planlaması, zaman takibi ve bordro raporlaması için harika özelliklerle dolu, sezgisel bir saat giriş / çıkış hizmeti sağlar. RazorTime, küçük işletmeler için mükemmeldir. Eski moda kağıt zaman çizelgelerini hem Android hem de iOS sisteminde bulunan sezgisel bir uygulama ile değiştirmenize olanak tanır. Ayrıca, işletme sahiplerin... devamını gör
Kategoriler
Değerlendirmeler (5.00)
0 0 votes
Değerlendirme
Lisans
Ücretsiz
Platformlar
Windows Android
En Popüler 5 Alternatif

Tüm RazorTime Alternatifleri

RazorTime Hakkında

RazorTime, çalışan planlaması, zaman takibi ve bordro raporlaması için harika özelliklerle dolu, sezgisel bir saat giriş / çıkış hizmeti sağlar.

RazorTime, küçük işletmeler için mükemmeldir. Eski moda kağıt zaman çizelgelerini hem Android hem de iOS sisteminde bulunan sezgisel bir uygulama ile değiştirmenize olanak tanır. Ayrıca, işletme sahiplerinin zaman yönetimi için pahalı bağımsız ekipmanlardan tasarruf etmelerine yardımcı olur. Daha Fazla Bilgi »

RazorTime ile işverenler, cep telefonlarına tek bir tıklama yaparak çalışma saatlerini kolayca başlatabilir ve durdurabilir. Ve çalışanlar, bireysel çalışma programları oluşturabilir, saatleri bir bakışta kaydedebilir, konumu haritayla görüntüleyebilir ve ayrıca çalışanlarınızın nereden geldiklerini öğrenebilir.

Değerlendirme & Yorumlar

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Etiketler
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x