RealPhoneValidation Alternatifi, Benzerleri

1 Star 0
Loading...

RealPhoneValidation

Açıklama
Telefon doğrulama hizmeti. Taşıyıcı araması. Bağlantısı kesilen numaraları, sabit hattı veya cep telefonunu, arayan kimliğini belirleyin. RealPhoneValidation tek bir konuda uzmanlaşmıştır… bir telefon numarasının bağlantı durumunu onaylamak. Müşterimizin ihtiyaçlarına hizmet etmek için RealPhoneValidation'ın iki sürümü vardır hıza, doğruluk düzeyin... devamını gör
Kategoriler
Değerlendirmeler (5.00)
Değerlendirme (0 / 0)
Lisans
Platformlar
Windows
En Popüler 5 Alternatif

Tüm RealPhoneValidation Alternatifleri

RealPhoneValidation Hakkında

Telefon doğrulama hizmeti. Taşıyıcı araması. Bağlantısı kesilen numaraları, sabit hattı veya cep telefonunu, arayan kimliğini belirleyin.

RealPhoneValidation tek bir konuda uzmanlaşmıştır… bir telefon numarasının bağlantı durumunu onaylamak.

Müşterimizin ihtiyaçlarına hizmet etmek için RealPhoneValidation’ın iki sürümü vardır hıza, doğruluk düzeyine,
işleme yöntemine ve konuma (ABD veya Uluslararası) dayanır.

Hizmetimiz, API aracılığıyla gerçek zamanlı, web formu kullanımı için, güvenli, otomatik FTP gönderimi yoluyla kullanılabilir: toplu işleme veya doğrulama için yalnızca birkaç numaranız varsa çevrimiçi bir araç olarak. Daha Fazla Bilgi »

API – Gerçek zamanlı telefon doğrulama API’si web formlarınıza sorunsuz bir şekilde entegre olur. Web sitesi ziyaretçileri, verilerindeki hataları anında düzeltebilir – yalnızca geçerli, kullanılabilir telefon numaraları kabul edilecektir.

Toplu – Toplu / liste telefon doğrulaması FTP sitemizle basittir. Veritabanınızı geçersiz ve eski telefon numaralarından kolayca temizleyin ve satış ekibinizin üretkenliğini artırın.

Manuel – Doğrulamak için yalnızca birkaç rakamınız mı var? Oturum açın ve kullanışlı manuel doğrulama aracımızı kullanın.

Kolay Entegrasyon – API entegrasyonu hızlı ve sorunsuzdur. Müşterilere sürecin her adımında yardımcı olmak için özel bir ekip her zaman mevcuttur. RealValidation, mevcut platformlara entegre etme konusunda kapsamlı bir deneyime sahiptir.

Kalite – RealValidation, sektörde mümkün olan en yüksek eşleşme oranlarını ve doğruluğu
sağlamak için dahili ve harici kaynakları izleyerek kaliteyi sürekli olarak izler.

Değer – RealValidation, kurulum ücreti veya bakım ücreti, yönetilecek donanım ve uzun vadeli olmadan müşteri tercihini (işlem veya abonelik
tabanlı) karşılayan esnek fiyatlandırma sunar sözleşmeler. RealValidation
ile müşteriler yalnızca kullanım için ödeme yaparlar.

Sürekli Destek – Sorunsuz bir entegrasyon sağlamak ve en iyi uygulamalarla ilgili rehberlik sağlamak için her adımda özel bir destek ekibi mevcuttur.

Değerlendirme & Yorumlar

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Etiketler
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x