Recast Studio Alternatifi, Benzerleri

1 Star 0
Loading...

Recast Studio

Açıklama
Recast Studio, hızlı tempolu pazarlamacıların ve içerik oluşturucuların metin, ses veya videoyu dinamik sosyal videolara dönüştürmelerine yardımcı olan bulut tabanlı bir çevrimiçi video düzenleyicidir. Recast, her biri ile derinlemesine entegre olan 2 tür video düzenleyiciye sahiptir. diğer. Gelişmiş video düzenleyici ve hızlı video düzenleyici. Ge... devamını gör
Kategoriler
Değerlendirmeler (5.00)
Değerlendirme (0 / 0)
Lisans
Freemium
Platformlar
Windows
En Popüler 5 Alternatif

Tüm Recast Studio Alternatifleri

Recast Studio Hakkında

Recast Studio, hızlı tempolu pazarlamacıların ve içerik oluşturucuların metin, ses veya videoyu dinamik sosyal videolara dönüştürmelerine yardımcı olan bulut tabanlı bir çevrimiçi video düzenleyicidir.

Recast, her biri ile derinlemesine entegre olan 2 tür video düzenleyiciye sahiptir. diğer. Gelişmiş video düzenleyici ve hızlı video düzenleyici.

Gelişmiş video düzenleyici, tutarlı videolar oluşturmak için kendi şablonlarınızı oluşturmanıza yardımcı olur. Hızlı video düzenleyici, gelişmiş düzenleyicide tasarladığınız şablonları kullanarak video üretiminizi ölçeklendirmenize yardımcı olur. Daha Fazla Bilgi »

Bu çevrimiçi video oluşturucu, videoları kırpma, kırpma, kesme, döndürme ve çevirme gibi tüm düzenleme özellikleriyle birlikte gelir. Ancak sadece bu değil, aynı zamanda videoya otomatik olarak altyazı ekleme, videolara resim ekleme ve animasyon ekleme gibi özelliklere de sahiptir.

Araç ortaya çıktı. yüksek kalitede olduğu kadar hızlı video yapmakla ilgili kendi sorunumuzdan.

Değişiklik, karmaşık bir düzenleme yazılımını nasıl öğreneceklerini bulmak yerine iyi fikirler düşünmek ve içerik bulmak için kaliteli zaman harcamak isteyen hızlı pazarlamacılar ve içerik oluşturucular için yapılmıştır.

Bunu, derinlemesine entegre edilmiş 2 çevrimiçi video düzenleyici oluşturarak başardık. Şablonlarınızı bir kez tasarlayabileceğiniz gelişmiş bir video düzenleyici ve bu şablonlarla üretiminizi ölçeklendirmek için kullanabileceğiniz hızlı bir video düzenleyici.

Vizyonumuz, ölçeklenebilirliğe, hıza ve kaliteye aynı anda sahip olmayı seven pazarlamacılar ve içerik oluşturucular için eksiksiz bir medya araç seti haline gelmektir.

Değerlendirme & Yorumlar

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Etiketler
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x