Retroactive Alternatifi, Benzerleri

1 Star 0
Loading...

Retroactive

Açıklama
macOS Catalina'da çalıştırmak istediğiniz uygulamayı seçin. Buradan birden fazla uygulamayı çalıştırmak istiyorsanız, bunlardan herhangi birini seçin. Bu ekrana her zaman daha sonra geri dönebileceksiniz. Retroactive, mevcut bir Aperture, iPhoto veya iTunes kurulumunu bulmak için Mac'inizi otomatik olarak tarayacaktır. Retroactive, çalıştırmak iste... devamını gör
Kategoriler
Değerlendirmeler (5.00)
Değerlendirme (0 / 0)
Lisans
Ücretsiz
Platformlar
En Popüler 5 Alternatif

Tüm Retroactive Alternatifleri

Retroactive Hakkında

macOS Catalina’da çalıştırmak istediğiniz uygulamayı seçin. Buradan birden fazla uygulamayı çalıştırmak istiyorsanız, bunlardan herhangi birini seçin. Bu ekrana her zaman daha sonra geri dönebileceksiniz.

Retroactive, mevcut bir Aperture, iPhoto veya iTunes kurulumunu bulmak için Mac’inizi otomatik olarak tarayacaktır. Retroactive, çalıştırmak istediğiniz uygulamayı zaten bulmuşsa, sonraki bölüme geçin.

Retroactive mevcut bir yüklemeyi bulamazsa, uygulamayı Uygulamadaki Satın Alınanlar listesinden indirmeniz istenir. Mağaza. Uygulamayı sahip olduğunuz başka bir Mac’te de bulabilir, ardından bu Mac’e AirDrop veya bir Time Machine yedeklemesinden geri yükleyebilirsiniz. Daha Fazla Bilgi »

App Store’daki Satın Alınanlar listesinden Aperture ve iPhoto’yu Yeniden İndirin iTunes’u seçerseniz, Retroactive size hangi sürümü kuracağınızı soracak, ardından sizin için otomatik olarak indirip kuracaktır.

• iTunes 12.9.5, Karanlık Modu ve çoğu DJ uygulamasını destekler.
• iTunes 12.6.5, iOS uygulamalarının indirilmesini ve arşivlenmesini destekler.
• iTunes 10.7 (önerilmez) destekler CoverFlow.

Hangi sürümü kuracağınızı bilmiyorsanız, varsayılan ayarı koruyun ve “Devam Et” i tıklayın.

Seçtiğiniz uygulamayı yüklemek veya değiştirmek için, önce oturum açma parolanızla kimlik doğrulaması yapmanız gerekir. “Doğrula” yı tıklayın ve giriş şifrenizi girin.

Şifreniz hiçbir zaman saklanmaz veya hiçbir yere gönderilmez. Bunu doğrulamak için, Retroactive’in kaynak kodunu görüntüleyebilirsiniz.

Retroactive, seçtiğiniz uygulamayı yükleyecek veya değiştirecektir. Aperture ve iPhoto’yu macOS Catalina’da çalışacak şekilde değiştirmek yalnızca 2 dakika sürecektir.

iTunes’u yüklemeyi seçerseniz bu işlem daha uzun sürer. Seçtiğiniz sürüme bağlı olarak 10 dakika ile bir saat arasında sürebilir. İşlem sırasında fanların dönmesi tamamen normaldir.

Retroactive oturum açma şifrenizi tekrar isterse, tekrar girin. Aksi takdirde iTunes kurulumu zarar görebilir veya eksik olabilir. İTunes 12.9.5 yüklenemiyorsa, iTunes 12.6.5’i yüklemeyi deneyin.

Uygulamayı başarıyla değiştirdikten veya yükledikten sonra, istediğiniz gibi oynayabilirsiniz.

Değerlendirme & Yorumlar

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Etiketler
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x