RetroClip Alternatifi, Benzerleri

1 Star 0
Loading...

RetroClip

Açıklama
RetroClip, tekrar oynatılan videoları Mac'inizin ekranından bir ekran görüntüsü almak kadar kolay bir şekilde kaydetmenize olanak tanır. NASIL ÇALIŞIR Ne zaman RetroClip'i açın, Mac'inizin ekranını hemen kaydetmeye başlar, ancak herhangi bir dosya oluşturmaz veya herhangi bir disk alanı kullanmaz. Bunun yerine, sabit uzunlukta bir bellek bölgesine... devamını gör
Kategoriler
Değerlendirmeler (5.00)
Değerlendirme (0 / 0)
Lisans
Freemium
Platformlar
En Popüler 5 Alternatif

Tüm RetroClip Alternatifleri

RetroClip Hakkında

RetroClip, tekrar oynatılan videoları Mac’inizin ekranından bir ekran görüntüsü almak kadar kolay bir şekilde kaydetmenize olanak tanır.

NASIL ÇALIŞIR

Ne zaman RetroClip’i açın, Mac’inizin ekranını hemen kaydetmeye başlar, ancak herhangi bir dosya oluşturmaz veya herhangi bir disk alanı kullanmaz. Bunun yerine, sabit uzunlukta bir bellek bölgesine kayıt yapar. Hafıza doldukça, yenilerine yer açmak için eski video kareleri kaldırılır. Siz RetroClip klavye kısayoluna basana veya bir klibi kaydetmek için menü çubuğunu kullanana kadar hiçbir şey kalıcı olarak kaydedilmez. Ardından, ekranınızdan son 30 veya 60 saniyenin bir videosu anında Mac’inizdeki Filmler klasörüne kaydedilir.

Değerlendirme & Yorumlar

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Etiketler
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x