Satscape Alternatifi, Benzerleri

1 Star 0
Loading...

Satscape

Açıklama
Windows, Mac OS ve Linux için bir uydu izleme programı. Şu anda dünyanın yörüngesindeki 8000'den fazla uydunun ve yörünge enkazının konumunu bulmak için kullanabilirsiniz, Uluslararası uzay istasyonundan yanlış yerleştirilmiş bir anahtarına kadar herhangi bir şey özel bir ekipman olmadan doğrudan ekranınızda izlenebilir. Bilgisayarınızın masaüstünd... devamını gör
Kategoriler
Değerlendirmeler (5.00)
Değerlendirme (0 / 0)
Lisans
Ücretsiz
Platformlar
Windows
En Popüler 5 Alternatif

Tüm Satscape Alternatifleri

Satscape Hakkında

Windows, Mac OS ve Linux için bir uydu izleme programı. Şu anda dünyanın yörüngesindeki 8000’den fazla uydunun ve yörünge enkazının konumunu bulmak için kullanabilirsiniz, Uluslararası uzay istasyonundan yanlış yerleştirilmiş bir anahtarına kadar herhangi bir şey özel bir ekipman olmadan doğrudan ekranınızda izlenebilir.
Bilgisayarınızın masaüstünde kendi NORAD komutunuz ve kontrolünüz. Maalesef şu anda Noel Baba’yı takip etmiyor. Öyleyse, bir yıldız gözlemcisiyseniz ve (çıplak gözle) uluslararası uzay istasyonunun evinizin üzerinden uçtuğunu görmek istiyorsanız ya da arkadaşınızla ne zaman QSO yapabileceğinizi bilmek isteyen bir radyo amatörüyseniz binlerce mil uzakta. İhtiyacınız olan program bu, kullanımı kolay, roket bilimcisi olmanıza gerek yok, sizin için tüm zor hesaplamaları yapacak ve güzel görünüyor.

Değerlendirme & Yorumlar

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Etiketler
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x