Serva 32/64 Alternatifi, Benzerleri

1 Star 0
Loading...

Serva 32/64

Açıklama
Serva bir taşınabilir çoklu-tüm BİNL(RIS/John, HTTP, FTP, TFTP, DHCP, proxyDHCP dahil olmak üzere, sunucu altyapısı, DNS, SNMP ve ETC protokollerine dayalı Otomatik Devre Dışı Sunucu Çözümü bir insandır.Serva (~1 MB) bir hafif, ama güçlü bir Microsoft Windows uygulamasıdır. Özellikle Otomatik Devre Dışı Sunucu Çözümü Hızlandırıcı olarak tasarlanmış... devamını gör
Kategoriler
Değerlendirmeler (5.00)
0 0 votes
Değerlendirme
Lisans
Freemium
Platformlar
En Popüler 5 Alternatif

Tüm Serva 32/64 Alternatifleri

Serva 32/64 Hakkında

Serva bir taşınabilir çoklu-tüm BİNL(RIS/John, HTTP, FTP, TFTP, DHCP, proxyDHCP dahil olmak üzere, sunucu altyapısı, DNS, SNMP ve ETC protokollerine dayalı Otomatik Devre Dışı Sunucu Çözümü bir insandır.Serva (~1 MB) bir hafif, ama güçlü bir Microsoft Windows uygulamasıdır. Özellikle Otomatik Devre Dışı Sunucu Çözümü Hızlandırıcı olarak tasarlanmıştı. En karmaşık devre dışı ağ önyükleme/gerekli temel sunucu protokolleri ve tüm hizmetleri aynı anda BIOS, Windows ve Windows olmayan varlıklar teslim senaryoları kurun GİRME hedefleri tabanlı tek bir exe demetleri. Bilgi &full summary daha;proxyDHCP ve WAIK (Windows Otomatik Yükleme Seti) ve ADK (Değerlendirme ve Dağıtım Seti) bağımsız RIS ve WDS sunucusuna alternatif içerir.
&#39 Serva;in uygulama alanı da yani HTTP, dosya teslimi için FTP veya TFTP gibi basit tek protokol çözümlerin ultra-hızlı set-ele almaktadır.Uygulama kurulum gerektirmez, İnternet bağlantısı gerektirmez, Windows kayıt defteri anahtarları kurtarmak değil, ve hemen kullanılabilir. Serva hızlı bir şekilde tüm ayarları boyunca size rehberlik edecek çok basit ve kapsamlı bir arayüz içerir.Serva 2000, Windows 10 Windows için çalışan tam C/C++ çoklu iş parçacıklı bir uygulamadır.

Değerlendirme & Yorumlar

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Etiketler
0
Would love your thoughts, please comment.x