Shuttle Storage Alternatifi, Benzerleri

1 Star 0
Loading...

Shuttle Storage

Açıklama
Harici sabit disk sürücüsü olmayan bir harici sabit disk. Dosyalarınızı doğrudan seçtiğiniz depolama sağlayıcısında depolayın. Uçtan uca şifreleme ve gönül rahatlığı dahildir. İyileştirme zamanı Dosyalarınızı çevrimiçi arşivlemenin ve yönetmenin basit ve yeni bir yolunu sunuyoruz . Bulut için Finder gibi. Bilgisayarınızda hızlı bir şekilde yer açma... devamını gör
Kategoriler
Değerlendirmeler (5.00)
Değerlendirme (0 / 0)
Lisans
Platformlar
En Popüler 5 Alternatif

Tüm Shuttle Storage Alternatifleri

Shuttle Storage Hakkında

Harici sabit disk sürücüsü olmayan bir harici sabit disk. Dosyalarınızı doğrudan seçtiğiniz depolama sağlayıcısında depolayın. Uçtan uca şifreleme ve gönül rahatlığı dahildir.

İyileştirme zamanı
Dosyalarınızı çevrimiçi arşivlemenin ve yönetmenin basit ve yeni bir yolunu sunuyoruz .

Bulut için Finder gibi. Bilgisayarınızda hızlı bir şekilde yer açmak ve güvende tutmak için dosyalarınızı sürüklemeniz yeterlidir. Ardından, tekrar ihtiyacınız olduğunda göz atın ve tekrar dışarı sürükleyin. Daha Fazla Bilgi »

Mekik Sürücüsü
Bunu süper şarjlı bir S3 kovası olarak düşünün. Yerleşik şifreleme, arka plan aktarımları ve anında önizlemeler için optimize edilmiştir.

Varsayılan olarak şifreleme
Kanıtlanmış şifreleme standartları, verilerinizin herhangi bir üçüncü taraf tarafından analiz edilmesine veya işlenmesine karşı korur. Dosyalarınız silindikten sonra bile.

Değerlendirme & Yorumlar

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Etiketler
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x