Simon Sez IT Alternatifi, Benzerleri

1 Star 0
Loading...

Simon Sez IT

Açıklama
Simon Sez IT, Microsoft Office, Photoshop Elements, Web Design ve QuickBooks gibi araçlar için yazılım eğitimi oluşturur. BT becerilerini kolay yoldan öğrenin. Simon Sez BT'nin temel amacı kendi hızınızda, uygun fiyatlı yazılım eğitimidir. Simon Sez BT'nin öğretime yaklaşımı, bir şeyin nasıl çalıştığını tam olarak açıklama tutkumuzdan gelir. Kenarl... devamını gör
Kategoriler
Değerlendirmeler (5.00)
0 0 votes
Değerlendirme
Lisans
Platformlar
Windows

Tüm Simon Sez IT Alternatifleri

Pluralsight

De gerekli malzeme yoktur hardcore geliştiricileri ve profesyoneller için yüksek küresel lider kaliteli online eğitim. Devrimci de gerekli malzeme yoktur...

Detayları Göster
1 Star 0
Loading...
Freemium

Codecademy

Codecademy kodunu öğrenmek için en kolay yoludur. Bunu#39&; in interaktif, eğlenceli ve arkadaşlarınızla yapabilirsiniz.

Detayları Göster
1 Star 0
Loading...

Treehouse

Hayallerini gerçekleştirmelerine yardımcı olmak ve dünyayı değiştirmek için kulübe her yerde insanlarla Web Tasarım, Geliştirme ve iOS öğretir.

Detayları Göster
1 Star 0
Loading...

Simon Sez IT Hakkında

Simon Sez IT, Microsoft Office, Photoshop Elements, Web Design ve QuickBooks gibi araçlar için yazılım eğitimi oluşturur. BT becerilerini kolay yoldan öğrenin.

Simon Sez BT’nin temel amacı kendi hızınızda, uygun fiyatlı yazılım eğitimidir.

Simon Sez BT’nin öğretime yaklaşımı, bir şeyin nasıl çalıştığını tam olarak açıklama tutkumuzdan gelir. Kenarlarda etek yapmazlar. Bir şeyi öğreteceksen, doğru öğreteceğini düşünüyorlar. Girişleri ve çıkışları açıklamak için zaman ayırın, alıştırma alıştırmaları ve testlerle destekleyin ve her zaman izlemesi kolay görsel bir yol olan video ile öğretin. Daha Fazla Bilgi »

Öğretmek için yalnızca en iyi yazarları işe alırlar ve bizim tarzımız şeyleri hak ettikleri ayrıntıda açıklamak için zaman ayırmaktır. Bu, belirli bir teknolojide yeniyseniz veya genel olarak teknolojiden çekiniyorsanız kurslarımızın mükemmel olduğu anlamına gelir.

Değerlendirme & Yorumlar

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Etiketler
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x