SlickPOS Alternatifi, Benzerleri

1 Star 0
Loading...

SlickPOS

Açıklama
Yeni başlayanlar için ücretsiz Başlangıçta maliyetin bir engel olmaması gerektiğine inanıyoruz. SlickPOS, yeni işletmeler için tamamen ücretsizdir ve siz büyüdükten sonra bile uygun fiyatlı olmaya devam edecektir. Ücretsiz POS yazılımı Çevrimdışı sorunsuz çalışır İnternet şimdi daha hızlı olmasına rağmen güvenilir değildir. SlickPOS, önce çevrimdış... devamını gör
Kategoriler
Değerlendirmeler (5.00)
Değerlendirme (0 / 0)
Lisans
Freemium
Platformlar
Windows Android

Tüm SlickPOS Alternatifleri

Freemium

Waiterio Restaurant POS

Waiterio Restoran POS, restoran' siparişleri işlemek için en hızlı yoldur.Waiterio garsonlar hayatı daha kolay yapar ve yemek pişirir. Müşteri siparişleri...

Detayları Göster
1 Star 0
Loading...

Poster POS

Kafeler ve dükkanlar için Satış Poster — tablet Noktası (POS). 15 dakika içinde kurun ve zaman ve para tasarrufu başlayın.Ana...

Detayları Göster
1 Star 0
Loading...
Freemium

Square Point of Sale

Kare ile nakit ve kartı ödemeleri kabul etmeye başlamak. Hayır sözleşmeler, aylık ücret veya gizli masraflar. Zahmetsizce kolay ve sezgisel...

Detayları Göster
1 Star 0
Loading...
Freemium

eHopper POS

eHopper POS küçük bir iş maksimum verimlilik ve daha düşük işletme maliyetleri çalışması için gereken tüm araçları vardır. Gözünü kar...

Detayları Göster
1 Star 0
Loading...

SlickPOS Hakkında

Yeni başlayanlar için ücretsiz
Başlangıçta maliyetin bir engel olmaması gerektiğine inanıyoruz. SlickPOS, yeni işletmeler için tamamen ücretsizdir ve siz büyüdükten sonra bile uygun fiyatlı olmaya devam edecektir.

Ücretsiz POS yazılımı
Çevrimdışı sorunsuz çalışır
İnternet şimdi daha hızlı olmasına rağmen güvenilir değildir. SlickPOS, önce çevrimdışı olacak şekilde tasarlanmıştır ve internet veya “intermittent-net” ile güvenilir şekilde çalışır.

Çevrimdışı ve çevrimdışı POS Yazılımı
Restoran modlarında QSR / yemek
Bir restoran işletiyorsanız POS, hızlı hizmet (QSR) modu veya masa siparişleri modu için ayarlanabilir. Ayrıca kayıtlar arasında bölünebilir ve bir kombinasyon çalıştırabilirsiniz. Daha Fazla Bilgi »

Restoran POS
Sipariş biletleri / KOT oluşturun
KOT (Mutfak Sipariş Bileti) gerektiren bir restoran gibi bir iş yapıyorsanız, SlickPOS, sipariş biletlerini etkinleştirin ve oluşturun.

KOT ile POS
Envanteri / tarifi yönetin
Birden fazla envanter oluşturabilir ve tarifleri yönetebilirsiniz. Stok seviyesini gerçek zamanlı olarak takip edin, transferler yapın, israfı takip edin ve yeniden sipariş uyarıları alın.

Envanter ve Tarif yönetimine sahip POS
Dijital makbuzlar gönderin
Müşterilerinize dijital bir makbuz gönderin SMS yoluyla. Bu, makbuz yazdırmaya iyi bir alternatiftir ve kağıtsız kalmanıza ve çevreyi korumanıza olanak tanır.

POS’tan dijital ve SMS makbuzları
Müşteri geri bildirimlerine göre hareket edin
Müşteriler geri bildirim sağlayabilir ve dijital faturalarından favorileri işaretleyin. Müşterinizin geri bildirimlerini takip etmek ve bunlara göre hareket etmek için Geri Bildirim uygulamasını kullanın.

POS ile müşteri geri bildirimi
Avucunuzun içinde canlı analiz
SlickPOS Analytics uygulamasıyla satışlarınızı, ödemelerinizi takip edin , her yerden gerçek zamanlı olarak ürün performansı ve müşteri ölçümleri.

POS Analytics
Büyüyen uygulama ekosistemi
Her işletme benzersiz bir şekilde satar ve bu onların gücü. SlickPOS uygulamaları, işletmenizin ihtiyaç duyduğu uygulamaları etkinleştirerek POS’unuzu özelleştirmenize olanak tanır.

Değerlendirme & Yorumlar

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Etiketler
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x