SLOWLY Alternatifi, Benzerleri

1 Star 0
Loading...

SLOWLY

Açıklama
SLOWLY, akıllı telefonunuzdan mektup arkadaşlarınızla tanışmanızı sağlar! Tutkunuzu paylaşan biriyle eşleşin, bir mektup yazın ve dünyanın dört bir yanından pullar toplayın. Aklınızı söyleyin - her seferinde bir harf! YAVAŞÇA tipik ağ oluşturma veya flört uygulamanız değildir - geleneksel mektup arkadaşı deneyimini akıllı telefonunuza getiriyoruz.... devamını gör
Değerlendirmeler (5.00)
0 0 votes
Değerlendirme
Lisans
Ücretsiz
Platformlar
Android
En Popüler 5 Alternatif

Tüm SLOWLY Alternatifleri

SLOWLY Hakkında

SLOWLY, akıllı telefonunuzdan mektup arkadaşlarınızla tanışmanızı sağlar! Tutkunuzu paylaşan biriyle eşleşin, bir mektup yazın ve dünyanın dört bir yanından pullar toplayın. Aklınızı söyleyin – her seferinde bir harf!

YAVAŞÇA tipik ağ oluşturma veya flört uygulamanız değildir – geleneksel mektup arkadaşı deneyimini akıllı telefonunuza getiriyoruz.

Uygulama, anlık mesajlaşma çağında insanlarla anlamlı konuşmalar yapmak isteyenler için tasarlandı. Dünyanın dört bir yanındaki insanları daha yavaş ama daha iyi bir hızda, her seferinde bir harfle birleştirmeyi umuyoruz. Daha Fazla Bilgi »

Yeni bir mektup arkadaşı ile tanışın, mektubunuzu mühürleyin ve bir damga koyun – YAVAŞÇA dünyayla bağlantı kurmaya başlayın!

Özellikler :
– Posta gönderme süresi, sizin ve mektup arkadaşınızın nerede yaşadığına bağlıdır.
– İhtiyacınız olan tek şey bir takma ad ve bir avatar. Fikrinizi söyleyin ve dünyaya özgürce bağlanın.
– Ortak ilgi alanlarına ve dillere dayalı eşleşmeler.
– Gizli pulları toplayın ve kilidini açın!

Değerlendirme & Yorumlar

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Etiketler
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x