Softmagnat EDB to PST Converter Alternatifi, Benzerleri

1 Star 0
Loading...

Softmagnat EDB to PST Converter

Açıklama
Bu EDB'den PST'ye Dönüştürücü aracıyla, EDB posta kutularını kolayca PST, Live Exchange ve Office 365'e taşıyabilir ve dönüştürebilirsiniz. Bu dönüştürücü yazılımı, her EDB dosyası posta kutusu için tek PST oluşturur ve PST dosyasını kullanıcı gereksinimine göre boyuta göre bölebilir. Bu araç, bozuk, şifrelenmiş ve parola korumalı EDB dosyasının PS... devamını gör
Kategoriler
Değerlendirmeler (5.00)
Değerlendirme (0 / 0)
Lisans
Freemium
Platformlar
Windows
En Popüler 5 Alternatif

Tüm Softmagnat EDB to PST Converter Alternatifleri

Softmagnat EDB to PST Converter Hakkında

Bu EDB’den PST’ye Dönüştürücü aracıyla, EDB posta kutularını kolayca PST, Live Exchange ve Office 365’e taşıyabilir ve dönüştürebilirsiniz. Bu dönüştürücü yazılımı, her EDB dosyası posta kutusu için tek PST oluşturur ve PST dosyasını kullanıcı gereksinimine göre boyuta göre bölebilir. Bu araç, bozuk, şifrelenmiş ve parola korumalı EDB dosyasının PST’ye dönüştürülmesini destekler. Dosya boyutunda herhangi bir sınırlama yoktur, bu nedenle bir kullanıcı, EDB’den PST’ye dönüştürme aracını kullanarak herhangi bir boyuttaki Exchange EDB dosyasını PST’ye aktarabilir.

EDB’den PST’ye dönüştürme yazılımı, sonuçta ortaya çıkan bir Outlook PST’yi bölme seçeneği sunar. büyük boyutlu dosya. Dolayısıyla, bu özelliğin yardımıyla kullanıcılar dönüştürülmüş PST dosyasını küçük PST dosyalarına bölebilir. EDB’den PST’ye çeviricinin kontrol etme veya işaretini kaldırma özelliği sayesinde kullanıcı, yalnızca seçili dosyaları veya Exchange EDB klasörlerini PST’ye dönüştürebilir. Daha Fazla Bilgi »

Bu yazılım tüm Exchange EDB dosyasını tarar ve ardından Exchange EDB dosyasının tüm posta kutularını yükler. Bundan sonra, EDB dosya verilerinin bir örnek önizlemesini oluşturur. Bu araç, Microsoft Outlook’un her sürümünü, yani 2016,2013,2010,2007 vb. Destekler. Windows 10 ve Windows İşletim sisteminin aşağıdaki tüm sürümleriyle uyumludur.

Ücretsiz demo kullanın Kullanıcıların dönüştürülen dosyaların önizlemesini görmelerine ve klasör başına 30 öğe kaydetmelerine olanak tanıyan sürüm. Kullanıcıların özellikleri ve işlevleriyle ilgili olmasını sağlar.

Ödeme sayfasındaki tam lisanslı sürümde harika ve harika indirim almak için indirim kuponunu kullanın.

Daha fazlasını öğrenmek için burayı ziyaret edin: – https://www.softmagnat.com/edb-to-pst-converter.html

Değerlendirme & Yorumlar

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Etiketler
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x