Softmagnat OST to PST Converter Alternatifi, Benzerleri

1 Star 0
Loading...

Softmagnat OST to PST Converter

Açıklama
Daha etkili dönüştürücü olan bu OST'den PST'ye Dönüştürücü Yazılımını edinin. Bu OST - PST Dönüştürücüsünün yardımıyla, OST dosyalarını kolayca PST dosyalarına dönüştürebilirsiniz. Bu OST - PST Dönüştürücüsü, her tür OST dosyasını e-postalar, dergiler, notlar gibi PST dosyalarına kolayca taşıyabilir. görevler, kişiler vb. Bozuk veya erişilemeyen OS... devamını gör
Kategoriler
Değerlendirmeler (5.00)
Değerlendirme (0 / 0)
Lisans
Freemium
Platformlar
Windows
En Popüler 5 Alternatif

Tüm Softmagnat OST to PST Converter Alternatifleri

Softmagnat OST to PST Converter Hakkında

Daha etkili dönüştürücü olan bu OST’den PST’ye Dönüştürücü Yazılımını edinin. Bu OST – PST Dönüştürücüsünün yardımıyla, OST dosyalarını kolayca PST dosyalarına dönüştürebilirsiniz.

Bu OST – PST Dönüştürücüsü, her tür OST dosyasını e-postalar, dergiler, notlar gibi PST dosyalarına kolayca taşıyabilir. görevler, kişiler vb. Bozuk veya erişilemeyen OST dosyasını PST formatına da dönüştürebilir.

Bu OST’den PST’ye Dönüştürücü, ost dosyasını farklı sürücülerden aramak için yararlı olan ve ikinci olarak tüm OST dosyalarını herhangi bir konumdan kolayca arayabilen tüm sürücülerde arama yapmak gibi iki tür arama seçeneği sunar. tek tıklamayla. Daha Fazla Bilgi »

Bu OST’den PST’ye Dönüştürücü, dönüştürme sırasında veri bütünlüğünü korur. Sonuçta elde edilen PST dosyalarının orijinal veri yapısını dönüştürmeden önceki haliyle korur ve sonuçta ortaya çıkan PST dosyasını yönetilebilir dosya parçalarına böler.

Ayrıca sonuçta elde edilen PST dosyalarını küçük ve yönetilebilir dosyaya bölebilir parçaları ve dönüştürmeyi hızlı ve sorunsuz hale getirmek için kullanımı kolay, kullanıcı dostu bir arayüz sağlar.

Toplu dönüştürme seçeneği ile birden fazla OST dosyasını PST formatına dönüştürebilir ve kullanıcıların tüm dönüştürülebilir postaları tarayıp önizlemesini görmesini ve kaydetmesini sağlayan ücretsiz demo sürümünü deneyebilirsiniz. Posta kutusu başına 25 e-posta. Yazılım 2019, 2016, 2013, 2010, 2007, 2003, 2002, 2000, 98 gibi tüm MS Outlook sürümlerini desteklemektedir.

Değerlendirme & Yorumlar

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Etiketler
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x