Sonic Robo Blast 2 Alternatifi, Benzerleri

1 Star 0
Loading...

Sonic Robo Blast 2

Açıklama
Sonic Robo Blast 2 (veya kısaca SRB2), Doom Legacy'ye (1998'den beri aktif olarak geliştirilmekte) dayalı, Doom motorunun değiştirilmiş bir sürümünü kullanan, hayran yapımı, ücretsiz Sonic temalı bir oyundur. Sega'nın şimdilik oyun yaptığı yeni Sonic'in aksine oyun, klasik oyunların hissini yeniden yaratmaya odaklanıyor. Şimdiye kadar, mevcut sürüm... devamını gör
Kategoriler
Değerlendirmeler (5.00)
0 0 votes
Değerlendirme
Lisans
Ücretsiz
Platformlar
Windows
En Popüler 5 Alternatif

Tüm Sonic Robo Blast 2 Alternatifleri

Sonic Robo Blast 2 Hakkında

Sonic Robo Blast 2 (veya kısaca SRB2), Doom Legacy’ye (1998’den beri aktif olarak geliştirilmekte) dayalı, Doom motorunun değiştirilmiş bir sürümünü kullanan, hayran yapımı, ücretsiz Sonic temalı bir oyundur. Sega’nın şimdilik oyun yaptığı yeni Sonic’in aksine oyun, klasik oyunların hissini yeniden yaratmaya odaklanıyor. Şimdiye kadar, mevcut sürüm 2.1 sürümüdür.
2.2 birçok yeni seviye, müzik ve daha fazlasıyla bilinmeyen bir tarihte piyasaya sürülüyor.
Klasiklerin yanı sıra amaç, bitiş çizgisine ulaşmak için platformlardan geçmek, düşmanları yenmek ve tehlikelerden kaçmaktır. Üçüncü perdede Eggman ile karşı karşıyayız. Tek oyuncunun yanı sıra, oyun çok oyunculu için şu modlara sahiptir: kooperatif, yarış, rekabet, maç, takım maçı, etiketleme, gizleme ve arama ve bayrağı yakalama (CTF).

Değerlendirme & Yorumlar

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Etiketler
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x