Spyrix Keylogger Free Alternatifi, Benzerleri

1 Star 0
Loading...

Spyrix Keylogger Free

Açıklama
Spyrix Keylogger tamamen ücretsizdir ve uzaktan izleme tabanlı tam özellikli bulut-tek izleme programı. Dünyanın herhangi bir yerinde herhangi bir cihazdan PC sadece online izleme hesabınıza giriş yaparak kaydedilen tüm verileri görüntüleyebilirsiniz. Spyrix Free Keylogger bir PC tüm tuş vuruşlarını kayıt ve izleme sağlar. Bu ücretsiz ayrıca bilgis... devamını gör
Kategoriler
Değerlendirmeler (5.00)
0 0 votes
Değerlendirme
Lisans
Platformlar
Windows
En Popüler 5 Alternatif

Tüm Spyrix Keylogger Free Alternatifleri

Spyrix Keylogger Free Hakkında

Spyrix Keylogger tamamen ücretsizdir ve uzaktan izleme tabanlı tam özellikli bulut-tek izleme programı. Dünyanın herhangi bir yerinde herhangi bir cihazdan PC sadece online izleme hesabınıza giriş yaparak kaydedilen tüm verileri görüntüleyebilirsiniz.
Spyrix Free Keylogger bir PC tüm tuş vuruşlarını kayıt ve izleme sağlar. Bu ücretsiz ayrıca bilgisayardaki tüm aktiviteleri izleyebilirsiniz etkin program ekran görüntüleri yakalayabilir. Ayrıca çalışan programlar hakkında raporlar yapabilirsiniz.
bunun Dışında, Spyrix Keylogger da kullanıcı&#39 izler; (flash/USB, DİSK, SD) PC, pano, yazıcı, ve çıkarılabilir sürücüler üzerinde faaliyet kullanımı. Güvenli web hesabı üzerinden izleme … daha fazla Bilgi &full summary;Ana program özellikleri:
* Uzaktan verileri görüntülemek için izlenen PC erişimi için gerek yok. Herhangi bir yerde herhangi bir zamanda gözden geçirmek; (tuş günlüğü)
* Keylogger – silinmiş;
* Ekran görüntüsü yakalama – kullanıcı çalışmış tüm etkin pencereleri görmek;
* Kullanıcı etkinliği – başlangıç zamanı görmek ve kullanıcı&#39 bitirebilirsiniz;aktivite s;
* aktivite Programları – bilgisayarda çalışan uygulamalar listesini görmek;
tüm kaydedilen tuş vuruşlarını, hatta bakın * Çıkarılabilir sürücüler (USB, sabit disk, SD) PC Harici Diskler kullanarak tüm örneklerini;
* Yazıcı izleme – bilgisayarda yazdırılan tüm belgeleri adlarını görmek;
* Uzaktan kaldırma – artık bilgisayarınızı izlemek için gerekiyorsa, uzaktan programı kaldırabilirsiniz.Program sadece İnternet keşfetmeye başlayan genç çocuklar ebeveyn kontrolü için idealdir. Ayrıca ofis çalışanları izlemek için kullanın veya kendi bilgisayarınızda eğer etrafında değilken başka biri kullanıyorsa görmek yükleyebilirsiniz.

Değerlendirme & Yorumlar

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Etiketler
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x