StudioCDN Alternatifi, Benzerleri

1 Star 0
Loading...

StudioCDN

Açıklama
StudioCDN, medyayı ve diğer dosyaları hemen hemen her boyut ve formatta hızlı, kolay ve güvenli bir şekilde iletmek için tasarlanmış hızlı, güvenilir, kullanıcı dostu bir sistemdir. Güçlü ve güvenilir StudioCDN, müzik, video, resim ve daha fazlasını güvenlik, güvenle ve sürükle ve bırak kolaylığıyla aktarmanıza olanak tanır. StudioCDN’nin hafif ist... devamını gör
Kategoriler
Değerlendirmeler (5.00)
Değerlendirme (0 / 0)
Lisans
Platformlar
En Popüler 5 Alternatif

Tüm StudioCDN Alternatifleri

StudioCDN Hakkında

StudioCDN, medyayı ve diğer dosyaları hemen hemen her boyut ve formatta hızlı, kolay ve güvenli bir şekilde iletmek için tasarlanmış hızlı, güvenilir, kullanıcı dostu bir sistemdir.

Güçlü ve güvenilir StudioCDN, müzik, video, resim ve daha fazlasını güvenlik, güvenle ve sürükle ve bırak kolaylığıyla aktarmanıza olanak tanır. StudioCDN’nin hafif istemci uygulaması, kendi yerel, son teknoloji ürünü teknolojimizi kullanarak yalnızca hızlı teslimatı değil, aynı zamanda güvenli, tamamen izlenebilir bir aktarımı da garanti eder. Daha Fazla Bilgi »

Ses dosyaları otomatik olarak algılanır ve teslim edilmeden önce RIAA Onaylı filigranlarla” dijital olarak damgalanır “. Bir bağlantının yetkisiz paylaşımını kontrol etmek için URL Koruması ayarlama, İndirme / Akış Kısıtlamaları ve Anında Yükleme özellikleri gibi benzersiz seçenekler, sızıntıları belirleme ve korsanlıkla mücadele yeteneği ile en yüksek düzeyde özelleştirilmiş güvenlik ve verimlilik sağlar.

Değerlendirme & Yorumlar

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Etiketler
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x