Summerian: Read Book Summaries Alternatifi, Benzerleri

1 Star 0
Loading...

Summerian: Read Book Summaries

Açıklama
UYGULAMA MAĞAZASI | GÜNÜN UYGULAMASI Çok fazla kesinti, harika bir kitabın derinliklerine dalmak için çok az zaman. Kitap rafınızı sürekli olarak karşınıza çıkan ilginç görünen başlıklar ile dolduruyorsanız, ancak aslında onları okumada ilerleme kaydedemiyorsanız, okuma alışkanlıklarınızı değiştirme zamanı gelmiştir. Summerian ile, siz ' Kurgu olma... devamını gör
Kategoriler
Değerlendirmeler (5.00)
0 0 votes
Değerlendirme
Lisans
Freemium
Platformlar
Android
En Popüler 5 Alternatif

Tüm Summerian: Read Book Summaries Alternatifleri

Freemium

Blinkist

Blinkist, en çok 15 dakika içinde 2200’den fazla çok satan kurgusal olmayan kitaptan önemli dersleri okumanızı sağlar.

Detayları Göster
1 Star 0
Loading...

Summerian: Read Book Summaries Hakkında

UYGULAMA MAĞAZASI | GÜNÜN UYGULAMASI

Çok fazla kesinti, harika bir kitabın derinliklerine dalmak için çok az zaman. Kitap rafınızı sürekli olarak karşınıza çıkan ilginç görünen başlıklar ile dolduruyorsanız, ancak aslında onları okumada ilerleme kaydedemiyorsanız, okuma alışkanlıklarınızı değiştirme zamanı gelmiştir.

Summerian ile, siz ‘ Kurgu olmayan en iyi kitaplardan bazılarının sindirilmiş sürümlerine erişebilecek, böylece daha hızlı okuyup öğrenebileceksiniz. Uygulama, her kitabın temel çıkarımlarını birkaç sayfada veya kısa bir sesli kitapta özetliyor. Daha Fazla Bilgi »

Hepsinden iyisi, internet erişimi olmadan hareket halindeyken bunları çevrimdışı okuyabilir veya dinleyebilirsiniz.
Daha kişiselleştirilmiş bir deneyim için Summerian size olanak tanır metnin yazı tipi boyutu ve renginin yanı sıra arka plan stilini ve parlaklığını değiştirmek için – tümü en rahat ve odaklanmış okuma deneyimi için.

Uygulamanın editör ekibi tarafından seçilen Noktaları birleştirmenize ve ilgilendiğiniz bir konuyu daha fazla keşfetmenize yardımcı olacak temaya göre sıralanmış kitap koleksiyonları bulacak. Bu, Summerian’ın “Okuyabildiğiniz her şey” deneyimiyle inanılmaz derecede iyi eşleşiyor;

Yavaş yavaş, her gün bilginizi genişletmek ve okuma listenizde ilerlemek yalnızca birkaç dakikanızı alır.
— –
NASIL ÇALIŞIR

Summerian’ı tüm platformlarda indirmek ücretsizdir. Tek bir platformda satın aldığınızda, tekrar satın almak zorunda kalmadan diğer tüm platformlarda Premium olursunuz.

Bu fiyatlar ABD müşterileri içindir. Diğer ülkelerde fiyatlandırma değişebilir ve gerçek ücretler, ikamet ettiğiniz ülkeye bağlı olarak yerel para biriminize çevrilebilir.
– Aylık: normal fiyat (7,99 $), indirimli (5,99 $)

– Yıllık: normal fiyat (79,99 $), indirimli (49,99 $)

DESTEK ALMA
Summerian’da deneyiminize değer veriyoruz. Bu nedenle, herhangi bir sorunuz veya öneriniz varsa, bize support@summerian.net adresinden veya uygulama içi sohbet yoluyla bir satır bırakın ve birimiz Deep Work’teyken bile derhal size geri dönecektir.

Değerlendirme & Yorumlar

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Etiketler
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x