Synchronize! X Plus Alternatifi, Benzerleri

1 Star 0
Loading...

Synchronize! X Plus

Açıklama
MacBook kullanmaya başladığımdan beri Allway Sync (Windows) gibi dosyaları (a) başparmak sürücüsüyle ve (b) Windows platformu dahil olmak üzere diğer bilgisayarlarla senkronize etmeme olanak tanıyan bir program bulmak için mücadele ediyorum. Başparmak sürücüsü. Şimdi QDEA'ları "Senkronize Et! X Plus" ı deniyorum. Bu, başparmak sürücüsüne zahmetsizc... devamını gör
Kategoriler
Değerlendirmeler (5.00)
Değerlendirme (0 / 0)
Lisans
Platformlar
En Popüler 5 Alternatif

Tüm Synchronize! X Plus Alternatifleri

Freemium

Allway Sync

Allway Sync Windows için dosya ve klasör senkronizasyon yazılımıdır.(Sınırlamalar) kişisel kullanım için ücretsizdir, ancak ticari bir amaç için bu yazılımı...

Detayları Göster
1 Star 0
Loading...

Synchronize! X Plus Hakkında

MacBook kullanmaya başladığımdan beri Allway Sync (Windows) gibi dosyaları (a) başparmak sürücüsüyle ve (b) Windows platformu dahil olmak üzere diğer bilgisayarlarla senkronize etmeme olanak tanıyan bir program bulmak için mücadele ediyorum. Başparmak sürücüsü.

Şimdi QDEA’ları “Senkronize Et! X Plus” ı deniyorum. Bu, başparmak sürücüsüne zahmetsizce 1 veya 2 yollu senkronizasyon yapar.

Başparmak sürücüsü MS-‘de biçimlendirildiği sürece DOS modu (Mac Disk Yardımcı Programı ile yapılabilir), dosyaları bir Windows PC’ye eşitlemek için Allway Sync ile birlikte çalışıyor gibi görünüyor. Bunun için iki koşul: İlk olarak, şu ana kadar iyi görünmesine rağmen uyumluluk sorunu olmadığını kontrol etmek için birkaç kez daha denemek istiyorum. İkinci olarak, Windows ve OSX bilgisayarların her birinin farklı gizli sistem dosyalarını klasörlere (örneğin, ._DS ve thumb.db) koyduğunu ve bu da içeriği biraz karmaşık hale getirebileceğini, ancak bu sorunlara neden olmadığı ve bir hata olmadığını unutmamalısınız. senkronizasyon programı.

Değerlendirme & Yorumlar

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Etiketler
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x