Synergita Alternatifi, Benzerleri

1 Star 0
Loading...

Synergita

Açıklama
Synergita, bulut tabanlı, Sürekli Çalışan Performans Yönetimi, Geliştirme ve Çalışan Bağlılığı Yazılımıdır. Synergita, organizasyonun çalışan bilgilerini yönetmesini, açık ve ölçülebilir hedefler belirlemesini, çalışanların ilerlemesini takip etmesini ve izlemesini, yetkinlikleri ve performansı gözden geçirmesini, sürekli geri bildirim yoluyla çalı... devamını gör
Kategoriler
Değerlendirmeler (5.00)
Değerlendirme (0 / 0)
Lisans
Platformlar
Windows Android
En Popüler 5 Alternatif

Tüm Synergita Alternatifleri

Synergita Hakkında

Synergita, bulut tabanlı, Sürekli Çalışan Performans Yönetimi, Geliştirme ve Çalışan Bağlılığı Yazılımıdır. Synergita, organizasyonun çalışan bilgilerini yönetmesini, açık ve ölçülebilir hedefler belirlemesini, çalışanların ilerlemesini takip etmesini ve izlemesini, yetkinlikleri ve performansı gözden geçirmesini, sürekli geri bildirim yoluyla çalışanları dahil etmesini ve tanımasını, 360 derece geri bildirimde bulunmasını, çalışanlar için beceri eğitimi önermesini, çalışan bağlılığı gerçekleştirmesini sağlar anketler, kurumsal iletişim e-postaları gönderin, temel değerleri ölçün, HiPo derecelendirmesini sağlayın, eksiksiz analitik alın ve daha fazlasını yapın.
Synergita’nın özelleştirilebilir görsel gösterge tablosu, performans etkinliklerinin ve eğilimlerinin mevcut durumunu gösterir. Synergita, iş kararlarını desteklemek için 35’ten fazla işlem ve analitik raporu sağlar. Görsel estetik ile mükemmel kullanıcı arayüzü bizim uzmanlık alanımızdır.
Synergita oldukça karmaşıktır ve mevcut HRIS ile entegre edilebilir. Çalışan verilerini birden çok farklı kaynaktan kolayca içe aktarabilir. Diğer sistemlerle entegrasyon API’ler ile yapılabilir.
Vedanta, Capita, Indegene, Brakes India vb. müşteriler dahil olmak üzere 130.000’den fazla global kullanıcımız var.

Değerlendirme & Yorumlar

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Etiketler
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x