TagSpaces Alternatifi, Benzerleri

1 Star 0
Loading...

TagSpaces

Açıklama
TagSpaces açık kaynak kişisel veri yöneticisidir.her platformda dosyaları düzenlemek ve göz yardımcı Olur.Etiketleme ve fotoğraflarınızı Organize etme bulma dosyası çapraz platform dosya, e-kitap, müzik, yemek tarifleri ya da aynı şekilde hemen hemen her platformda faturalar. Şu anda GTD metodolojisi kullanılarak proje yönetme daha iyi ya da araştı... devamını gör
Değerlendirmeler (5.00)
0 0 votes
Değerlendirme
Lisans
Freemium
Platformlar
Windows Android
En Popüler 5 Alternatif

Tüm TagSpaces Alternatifleri

TagSpaces Hakkında

TagSpaces açık kaynak kişisel veri yöneticisidir.
her platformda dosyaları düzenlemek ve göz yardımcı Olur.Etiketleme ve fotoğraflarınızı Organize etme bulma dosyası çapraz platform dosya, e-kitap, müzik, yemek tarifleri ya da aynı şekilde hemen hemen her platformda faturalar. Şu anda GTD metodolojisi kullanılarak proje yönetme daha iyi ya da araştırma yapabilirsiniz etiketleri yardımıyla
Windows, Linux, OS X, Android, Firefox ve Chrome destekliyoruz.
uygulama dosya adları etiketleri devam ederse. Sonuç olarak, etiketleme bilgileri kilitli satıcı değildir ve TagSpaces uygulama olmadan bile kullanılabilir. Bir veritabanı bulunmaması, Dropbox gibi hizmetleri ile farklı cihazlar arasında kolay etiketi meta bilgileri senkronize hale getirir.
TagSpaces temel dosya yönetimi işlemlerini özellikleri, yani etiket olarak kullanılabilir-dosya yöneticisi tabanlı…. Düz metin, İNDİRİM ve HTML dosya biçimlerinde Bilgi &full summary daha;oluşturabilirsiniz not almak için ofis uygulaması alternatif ve bilgi yönetimi ve düzenleme notlar.
örnek MHT veya MHTML biçiminde kaydedilmiş web sayfaları düzenleyebilirsiniz.
e kitap kütüphane organize etmek, örnek PDF veya EPUB kitapları içeren TagSpaces kullanın.
projeleri, düşünceleri ya da anıları izlemek için kişisel bir wiki oluşturabilirsiniz.Yerel dosya içeriği önizleme ve navigasyon kullanışlı ve duyarlı bir kullanıcı arayüzü, modern bulut tabanlı hizmetlerin tanıdık dosya sistemi Göz atın.
dijital fotoğraflarınızı Göz atın, yerel müzik ve video içeriği, açık PDF belgeleri KAZANMIŞ dosyaları dinleyin. Önizleme ve düzenleme için desteklenen dosya türleri listesi sürekli büyüyor.
Bu özellik, Google&#39 için mükemmel bir ek TagSpaces Krom versiyonunu yapar;hangi sizin ile s Chromecast, TV ya da diğer sunum cihazınıza yerel belgeler, resimler, videolar ve müzik attı. Kendi kendine barındırılan yazılım, açık kaynak, Temel plan ücretsiz ve Pro plan ödenir.

Değerlendirme & Yorumlar

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Etiketler
0
Would love your thoughts, please comment.x