Teamfight Tactics Alternatifi, Benzerleri

1 Star 0
Loading...

Teamfight Tactics

Açıklama
League of Legends'ın yapımcıları Riot Games'in PVP strateji otomatik savaşçısı olan Teamfight Tactics'te favori şampiyonlarınızdan bir ordu oluşturun. Teamfight Tactics'te, taslak, konuşlandırma ve yükseltme yapacaksınız. Hayatta kalmak için yuvarlak tabanlı bir savaşta League of Legends şampiyonlarından oluşan bir kadro. İblislerle yıkın, çılgına... devamını gör
Kategoriler
Değerlendirmeler (5.00)
Değerlendirme (0 / 0)
Lisans
Freemium
Platformlar
Windows Android
En Popüler 5 Alternatif

Tüm Teamfight Tactics Alternatifleri

Ücretsiz

Dota Underlords

STRATEJİ kahramanları KAZANMAK ve kendilerini daha güçlü sürümleri. MİX VE MAÇ: Her kahraman benzersiz ittifaklar oluşturabilir. Rakipleri ezmek için güçlü...

Detayları Göster
1 Star 0
Loading...

Teamfight Tactics Hakkında

League of Legends’ın yapımcıları Riot Games’in PVP strateji otomatik savaşçısı olan Teamfight Tactics’te favori şampiyonlarınızdan bir ordu oluşturun.

Teamfight Tactics’te, taslak, konuşlandırma ve yükseltme yapacaksınız. Hayatta kalmak için yuvarlak tabanlı bir savaşta League of Legends şampiyonlarından oluşan bir kadro. İblislerle yıkın, çılgına dönün veya gardiyanlarla cepheyi koruyun. Strateji tamamen size kalmış.

SAVAŞTIRIN
Seçkin bir League of Legends kadrosu oluşturarak rakiplerinizi geride bırakın ve rakiplerinizi geride bırakın Şampiyonlar sizin adınıza savaşmaya hazır. Rastgele seçmeler ve oyun içi etkinlikler, iki maçın tamamen aynı şekilde oynanmamasını sağlar. Daha Fazla Bilgi »

STRATEJİ OLUŞTURUN VE GELİŞTİRİN
Sürekli ücretsiz tematik oyun güncellemeleri ve içerik düşüşleri yeni, sürekli değişen bir meta ve sonsuz stratejik derinlik sağlar.

ALIN VE GİTİN
Çapraz platform desteği, PC, Mac ve mobil cihazlarda arkadaşlarınızla oynayabileceğiniz (ve düşmanlarınızı ezebileceğiniz) anlamına gelir.

RANK UP
Tam rekabetçi destek ve eşleştirme. Demirden Meydan Okuyucuya, her oyundaki son durumunuza göre merdivene tırman veya düş.

BİRİNCİ GÜNDEN MÜCADELE ET
Her şey baştan sona kadar başarılı olmanız gerekir.

STYLE ON ‘EM
Dans ederek, ifadeler kullanarak ve genel olarak gösteriş yaparak kendinizi Küçük Efsanenizle ifade edin. TFT oynayarak veya TFT mağazasından satın alarak yeni Little Legends kazanın.

Değerlendirme & Yorumlar

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Etiketler
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x