Tessitura Pro Alternatifi, Benzerleri

1 Star 0
Loading...

Tessitura Pro

Açıklama
Tessitura Pro; öğrenciler, cazçılar, aranjörler ve besteciler için güçlü bir araçtır. Daha önce hiç olmadığı gibi ölçekleri, modları ve melodik kalıpları inceleyin. Tessitura Pro, müzikteki tüm mevcut ölçekleri ve modları içerir (toplamda 333 kaynak ölçek / 1948 ölçek, mod, triad ve yedinci ölçek)! Bu uygulama caz doğaçlama ve kompozisyon için idea... devamını gör
Kategoriler
Değerlendirmeler (5.00)
Değerlendirme (0 / 0)
Lisans
Platformlar
En Popüler 5 Alternatif

Tüm Tessitura Pro Alternatifleri

Tessitura Pro Hakkında

Tessitura Pro; öğrenciler, cazçılar, aranjörler ve besteciler için güçlü bir araçtır. Daha önce hiç olmadığı gibi ölçekleri, modları ve melodik kalıpları inceleyin. Tessitura Pro, müzikteki tüm mevcut ölçekleri ve modları içerir (toplamda 333 kaynak ölçek / 1948 ölçek, mod, triad ve yedinci ölçek)!

Bu uygulama caz doğaçlama ve kompozisyon için idealdir. Başka hiçbir oyuncunun daha önce kullanmadığı modern dizeleri oynayın ve yazın. Müzik becerilerinizi bir sonraki seviyeye taşıyın. Daha Fazla Bilgi »

Mapping Tonal Harmony Pro’nun yaratıcılarından müzik öğrencisi ve öğretmeni için başka bir harika araç geliyor. Tessitura Pro, hayal edebileceğiniz herhangi bir ölçek, akor veya diğer müzik yapısı türleri için sonsuz çalışma paternleri sunar. Müzikteki tüm yapılar burada. Yeni ölçekleri ve modları ve hepsinin birbiriyle nasıl ilişkili olduğunu araştırın. Doğaçlama ve kompozisyon için yaklaşımlar ve kaçış tonları ile adım atlama kalıplarını kullanarak melodik desenler oluşturun. Kombinasyonlar sonsuzdur. Farklı modülasyon şemaları kullanarak veya bir ölçeğin tüm modları üzerinde 12 tuş üzerinde çalışın ve çalışın. Doğaçlama ve akor seslendirme oluşturmak için hangi üst yapı triadlarını, dörtlülerini ve yedinci akorlarını keşfedin.

Değerlendirme & Yorumlar

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Etiketler
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x