The Elements Alternatifi, Benzerleri

1 Star 0
Loading...

The Elements

Açıklama
Elements, şu anda 850.000'den fazla kez indirilen, çok beğenilen ödüllü iPad uygulamasının özel bir OS X sürümüdür. Popular Science Magazine’in Gray Matter köşe yazarı Theodore Gray’in en çok satan kitabına dayanmaktadır. Uygulama kağıt üzerinde mümkün olanın çok ötesine geçiyor ve BU OS X SÜRÜMÜ ŞİMDİ CANLI VİDEO GÖSTERİMLERİ VE DENEYLER İÇERİYOR.... devamını gör
Kategoriler
Değerlendirmeler (5.00)
Değerlendirme (0 / 0)
Lisans
Platformlar
En Popüler 5 Alternatif

Tüm The Elements Alternatifleri

The Elements Hakkında

Elements, şu anda 850.000’den fazla kez indirilen, çok beğenilen ödüllü iPad uygulamasının özel bir OS X sürümüdür. Popular Science Magazine’in Gray Matter köşe yazarı Theodore Gray’in en çok satan kitabına dayanmaktadır. Uygulama kağıt üzerinde mümkün olanın çok ötesine geçiyor ve BU OS X SÜRÜMÜ ŞİMDİ CANLI VİDEO GÖSTERİMLERİ VE DENEYLER İÇERİYOR.

Her öğenin sorunsuz dönen bir örnekle gösterildiği canlı bir periyodik tabloda başlarsınız. Teneke hakkında bilgi almak için teneke askere tıklayın. Altın hakkında bilgi almak için altın külçesini seçin. Hemen, numunenin neredeyse tüm ekranı doldurduğunu, jilet keskinliğinde fotoğraflandığını ve gözlerinizin önünde tam bir daire etrafında döndüğünü görürsünüz. Bunun yanında, her biri bu sıraya göre sıralanmış elemanların listesini getirmek için seçilebilen bir olgu ve rakam sütunu vardır.

Değerlendirme & Yorumlar

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Etiketler
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x