Tobii Pro Studio Alternatifi, Benzerleri

1 Star 0
Loading...

Tobii Pro Studio

Açıklama
Bu yazılım, Tobii Pro'nun göz izleyicileriyle yapılan çalışmalarda binlerce araştırmacı tarafından kullanıcı deneyimi ve pazar araştırması çalışmalarından psikoloji deneylerine kadar kullanıldı. Tobii Pro Studio, ekran tabanlı çalışmamızla çalışıyor. göz izleyiciler ve araştırmanızın tüm iş akışını desteklemek için zengin bir özellik seti sunar. Te... devamını gör
Kategoriler
Değerlendirmeler (5.00)
Değerlendirme (0 / 0)
Lisans
Platformlar
Windows

Tüm Tobii Pro Studio Alternatifleri

EYEVIDO Lab – Cloud Eye Tracking

EYEVIDO Lab, modern göz izleyicileriyle donatılmış katılımcılarla yapılan çalışmalarda sezgisel bakışı ve etkileşimsel davranışı ölçer. Kullanıcı dostu arayüzümüz, kendi başınıza,...

Detayları Göster
1 Star 0
Loading...

Tobii Pro Studio Hakkında

Bu yazılım, Tobii Pro’nun göz izleyicileriyle yapılan çalışmalarda binlerce araştırmacı tarafından kullanıcı deneyimi ve pazar araştırması çalışmalarından psikoloji deneylerine kadar kullanıldı.

Tobii Pro Studio, ekran tabanlı çalışmamızla çalışıyor. göz izleyiciler ve araştırmanızın tüm iş akışını desteklemek için zengin bir özellik seti sunar. Tek bir çözümde çalışmanızı tasarlayabilir, test seansları yürütebilir, katılımcıların bakışlarını gerçek zamanlı olarak gözlemleyebilir, sonuçları görselleştirebilir ve istatistikleri analiz edebilirsiniz. Daha Fazla Bilgi »

Pro Studio, anlamlı yorumlama için büyük miktarlarda bilgiyi kolayca işlemenizi sağlar. Sezgisel iş akışı, uygulayıcıların, araştırmacıların ve öğrencilerin kapsamlı bir eğitim almadan yazılımla çalışmasına olanak tanır.

Bu yazılım, Tobii Pro Gözlük 2 veya Tobii Pro Spectrum ile kullanılamaz. Bu iki göz takip cihazı ile kaydedilen verilerin analizi ve görselleştirilmesi için Tobii Pro Lab gereklidir.

Değerlendirme & Yorumlar

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Etiketler
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x