Toggl Alternatifi, Benzerleri

1 Star 0
Loading...

Toggl

Açıklama
Toggl time tracker hız ve kullanım kolaylığı için inşa edilmiştir. Toggl takip etmek zaman aslında kullanacaksın bu kadar basit. Toggl zaman çizelgeleri merkezinde bir hissesini sürücü. TEK TIKLAMAYLA ZAMANLI İZLEME.Toggl gerçek zamanlı izleme İle . Asla çalışılan bir dakikanızı kaybedersiniz. Eğer açmak için unutursanız, daha sonra saati girin. Pr... devamını gör
Değerlendirmeler (5.00)
0 0 votes
Değerlendirme
Lisans
Freemium
Platformlar
Windows Android
En Popüler 5 Alternatif

Tüm Toggl Alternatifleri

Toggl Hakkında

Toggl time tracker hız ve kullanım kolaylığı için inşa edilmiştir. Toggl takip etmek zaman aslında kullanacaksın bu kadar basit. Toggl zaman çizelgeleri merkezinde bir hissesini sürücü. TEK TIKLAMAYLA ZAMANLI İZLEME.Toggl gerçek zamanlı izleme İle
. Asla çalışılan bir dakikanızı kaybedersiniz. Eğer açmak için unutursanız, daha sonra saati girin. Projeler veya etiketleriyle zaman düzenlemek ve faturalanabilir “olarak işaretle.”TAKIMLAR İÇİN İDEAL. GRUP ÜRETKENLİĞİ.
Toggl takımlar için inşa edilmiştir. Tüm personel kurmak ve birkaç dakika içinde çalışıyor olacak. Gerekli Twitter – eğitim kadar kolaydır. Başlangıç basit ve daha derin kullanıcı hakları ve proje Kur daha sonra matkap.SEKSİ RAPORLARI. ŞEFFAF FATURA.
faturalanabilir zaman ve takım ilerleme anlık bir bakış. İhracat zaman çizelgeleri. Doğrudan müşteriler veya patronlar (ya da baskı) posta profesyonel raporlar E -. Aşk büyüyeceksin cool Pro özellikler düzinelerce vardır.TOGGL HER YERDE.
zaman girdilerini gerçek zamanlı olarak senkronize edilir. Çevrimdışı desteği Wifi veya mobil kapsama alanı dışına geçmek bile tutar. İPhone düğmesine basın ve zamanlayıcı bilgisayarınızda otomatik olarak başlatılır. Bu kadar basit. Oh, ve Toggl iyi Trello senin Asana ya da diğer favori verimlilik aracı ile oynar.

Değerlendirme & Yorumlar

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Etiketler
0
Would love your thoughts, please comment.x