Topaz Impression Alternatifi, Benzerleri

1 Star 0
Loading...

Topaz Impression

Açıklama
Bu ayrıntılı ancak kullanımı kolay ayarlama ile herhangi bir dijital görüntüyü sanat eserine dönüştürün. Impression'da fırça darbeleri, dokular ve daha fazlasını ekleyerek tüm resminizi değiştirin. Tamamlanmış bir çalışmada binlerce fırça darbesi olabilir. İzlenim, fotoğraflarınızı gerçek bir ressamın yapacağı gibi özgün bir şekilde sanata dönüştür... devamını gör
Kategoriler
Değerlendirmeler (5.00)
Değerlendirme (0 / 0)
Lisans
Platformlar
Windows
En Popüler 5 Alternatif

Tüm Topaz Impression Alternatifleri

Topaz Impression Hakkında

Bu ayrıntılı ancak kullanımı kolay ayarlama ile herhangi bir dijital görüntüyü sanat eserine dönüştürün. Impression’da fırça darbeleri, dokular ve daha fazlasını ekleyerek tüm resminizi değiştirin.

Tamamlanmış bir çalışmada binlerce fırça darbesi olabilir. İzlenim, fotoğraflarınızı gerçek bir ressamın yapacağı gibi özgün bir şekilde sanata dönüştürerek daha anlamlı hale getirmeye yardımcı olur: fırça darbelerini birer birer boyama. İzlenim, bir saniyeden daha kısa sürede 10.000’den fazla fırça darbesini boyayabilir ve bu arada, tamamen sanatsal yönünüzü izler. Kesin olarak gerçekçi fotoğraflar bazen duygu, kişisel his ve hikaye için daha az yer bırakır. İzleyicilerinizi yalnızca gerçeği göstermek yerine, ayrıntılardan ziyade duygu ve duyguları yakalamak için İzlenim’i kullanarak bir yolculuğa çıkarın ve çalışmanızı hem daha güçlü hem de daha kişisel hale getirin.

Değerlendirme & Yorumlar

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Etiketler
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x