Toribash Alternatifi, Benzerleri

1 Star 0
Loading...

Toribash

Açıklama
Toribash, hareketleri SİZİN tasarladığınız fizik sanal alan modeline dayalı yenilikçi bir dövüş oyunudur! Bugün bize katılın ve becerilerinizi dünyanın her yerinden diğer oyunculara karşı sergileyin. Maçlar kazanarak Torik kredileri kazanın, ardından mağazada karakterinizi özelleştirin! Diğer oyuncularla ticaret yapın. Haftalık turnuvalarda ödüller... devamını gör
Kategoriler
Değerlendirmeler (5.00)
Değerlendirme (0 / 0)
Lisans
Ücretsiz
Platformlar
Windows
En Popüler 5 Alternatif

Tüm Toribash Alternatifleri

Toribash Hakkında

Toribash, hareketleri SİZİN tasarladığınız fizik sanal alan modeline dayalı yenilikçi bir dövüş oyunudur! Bugün bize katılın ve becerilerinizi dünyanın her yerinden diğer oyunculara karşı sergileyin.

Maçlar kazanarak Torik kredileri kazanın, ardından mağazada karakterinizi özelleştirin! Diğer oyuncularla ticaret yapın. Haftalık turnuvalarda ödüller kazanın. Sıralamada yükselin. Kendi Siyah kuşakınızı kazanın. Daha da iyisi: 10. Dan’a ulaşan birkaç kişiden biri olun! Daha Fazla Bilgi »

Toribash Bağımlılık Yapar! Wushu, Sumo, Kick Boxing, Sambo, Swords, Judo ve daha fazlasını deneyin. Dövüş filmleri oluşturun ve bunları YouTube’da yayınlayın. Diğer oyuncuların dövüşünü izleyin. Onlarla sohbet edin. Onları yenin!

En önemlisi: ÜCRETSİZDİR

Değerlendirme & Yorumlar

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Etiketler
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x