Tropy Alternatifi, Benzerleri

1 Star 0
Loading...

Tropy

Açıklama
Araştırmanıza bir düzen verin - ister günler ister yıllar sonra olsun, ihtiyaç duyduğunuzda kaynaklarınızı hızla bulabilmek için araştırma fotoğraflarınızı düzenlemek ve tanımlamak için Tropy'nin gücünü kullanın. Geri döndüğünüzde yüzlerce veya binlerce araştırma fotoğrafı içeren arşivlerden, onları anlamlandırmak bir labirentten kaçmaya çalışıyorm... devamını gör
Kategoriler
Değerlendirmeler (5.00)
Değerlendirme (0 / 0)
Lisans
Ücretsiz
Platformlar
Windows
En Popüler 5 Alternatif

Tüm Tropy Alternatifleri

Tropy Hakkında

Araştırmanıza bir düzen verin – ister günler ister yıllar sonra olsun, ihtiyaç duyduğunuzda kaynaklarınızı hızla bulabilmek için araştırma fotoğraflarınızı düzenlemek ve tanımlamak için Tropy’nin gücünü kullanın.

Geri döndüğünüzde yüzlerce veya binlerce araştırma fotoğrafı içeren arşivlerden, onları anlamlandırmak bir labirentten kaçmaya çalışıyormuş gibi hissedebilir. Tropy, araştırmanızı organize etmek ve tanımlamak için sağduyulu bir yol sağlayarak bu kaosa düzen getirir. Adsız fotoğraflardan oluşan anlaşılmaz klasörleri herhangi bir fotoğrafı bulmanın kolay olduğu uyarlanabilir bir organizasyon sistemine dönüştürmek için Tropy’yi kullanın. Daha Fazla Bilgi »

Tropy, sizin yaptığınız gibi çalışacak kadar esnektir. Fotoğraflar, ayrı araştırma belgeleri veya nesneler halinde gruplanabilir; belgeler koleksiyonlar halinde gruplanabilir veya etiketlenebilir. Fotoğraflarınızı anlatmak veya yazıya dökmek için notlar alabilirsiniz. Tam metin araması, ihtiyacınız olanı bulmanıza yardımcı olmak için tüm bu seviyeleri kapsar. JSON-LD ve Omeka S’ye dışa aktarma, başkalarıyla paylaşmanıza ve ortak çalışmanıza olanak tanır.

Değerlendirme & Yorumlar

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Etiketler
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x