TrueCrypt Alternatifi, Benzerleri

1 Star 0
Loading...

TrueCrypt

Açıklama
[Açıldıktan tam olarak "Açık Kaynak" ama kaynağı mevcuttur. Değerlendirmeleri daha fazla bilgi almak için bkz.Açıldıktan Windows Vista/XP, Mac OS X ve Linux için bir disk şifreleme yazılımı.bir dosya içinde sanal bir şifrelenmiş disk Oluşturur ve gerçek bir disk olarak bağlar. Bu USB flash sürücü veya sabit sürücü gibi bütün bir bölümü ve... devamını gör
Kategoriler
Değerlendirmeler (5.00)
0 0 votes
Değerlendirme
Lisans
Freemium
Platformlar
Windows
En Popüler 5 Alternatif

Tüm TrueCrypt Alternatifleri

TrueCrypt Hakkında

[Açıldıktan tam olarak "Açık Kaynak" ama kaynağı mevcuttur. Değerlendirmeleri daha fazla bilgi almak için bkz.Açıldıktan Windows Vista/XP, Mac OS X ve Linux için bir disk şifreleme yazılımı.
bir dosya içinde sanal bir şifrelenmiş disk Oluşturur ve gerçek bir disk olarak bağlar. Bu USB flash sürücü veya sabit sürücü gibi bütün bir bölümü veya depolama aygıtını şifreler.Windows (pre-boot doğrulaması) yüklü olduğu bir bölüm veya sürücü şifreler.Şifreleme otomatik (on-the-fly) gerçek zamanlı ve şeffaf.Paralellik ve ardışık veri olarak sürücü şifreli değildi eğer hızlı okuma ve yazılmasına izin vermeyeceğim.Şifreleme modern işlemciler hızlandırılmış donanım olabilir.İnkar edilebilir sağlar, diye bir düşman şifre: (steganografi) Gizli ses ve gizli bir işletim sistemi ortaya çıkarmak için zorlar.

Değerlendirme & Yorumlar

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Etiketler
0
Would love your thoughts, please comment.x