TweakUAC Alternatifi, Benzerleri

1 Star 0
Loading...

TweakUAC

Açıklama
TweakUAC size Windows Kullanıcı Hesabı Denetimi (UAC) ayarları üzerinde daha fazla güç sağlar. TweakUAC, UAC'yi etkinleştirmenin veya devre dışı bırakmanın yanı sıra, UAC için "sessiz" modu seçmenize de izin verir. "Sessiz" modda, UAC güvenliği tamamen etkindir, ancak Windows'u bir yönetici olarak kullandığınızda, yönetici hakları gerektiren eyleml... devamını gör
Kategoriler
Değerlendirmeler (5.00)
0 0 votes
Değerlendirme
Lisans
Ücretsiz
Platformlar
Windows

Tüm TweakUAC Alternatifleri

Ücretsiz

UAC Pass

UAC ile korunan bir Windows’ta, dosyanızı, kısayolunuzu veya uygulamanızı sürükleyip bırakarak UAC istemi olmadan yükseltilmiş olarak çalışan kısayollar oluşturur.

Detayları Göster
1 Star 0
Loading...
Ücretsiz

ElevatedShortcut

Genellikle görünmesi durumunda UAC istemini engelleyecek özel kısayol oluşturabilir, yani uygulama herhangi bir uyarı olmadan yükseltilerek başlatılır.

Detayları Göster
1 Star 0
Loading...

TweakUAC Hakkında

TweakUAC size Windows Kullanıcı Hesabı Denetimi (UAC) ayarları üzerinde daha fazla güç sağlar. TweakUAC, UAC’yi etkinleştirmenin veya devre dışı bırakmanın yanı sıra, UAC için “sessiz” modu seçmenize de izin verir. “Sessiz” modda, UAC güvenliği tamamen etkindir, ancak Windows’u bir yönetici olarak kullandığınızda, yönetici hakları gerektiren eylemleri onaylamak için normal UAC istemlerini görmezsiniz.

Değerlendirme & Yorumlar

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Etiketler
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x