Unchecky Alternatifi, Benzerleri

1 Star 0
Loading...

Unchecky

Açıklama
Yazılım yüklerken alakasız teklifler işaretini kaldırmak bıktınız mı?Yükleyicinin her ne pahasına olursa ek istenmeyen programları itmeye çalışan yazılım yükleme sırasında hiç hissettin mi? Hiç bir onay gelmedi ve daha sonra reklam kaldırma saatlerce? Hiç bir kurulumdan sonra tarayıcınız açılır, yeni bir ana sayfa, yeni bir arama motoru, ya da yeni... devamını gör
Kategoriler
Değerlendirmeler (5.00)
0 0 votes
Değerlendirme
Lisans
Ücretsiz
Platformlar
Windows
En Popüler 5 Alternatif

Tüm Unchecky Alternatifleri

Unchecky Hakkında

Yazılım yüklerken alakasız teklifler işaretini kaldırmak bıktınız mı?Yükleyicinin her ne pahasına olursa ek istenmeyen programları itmeye çalışan yazılım yükleme sırasında hiç hissettin mi? Hiç bir onay gelmedi ve daha sonra reklam kaldırma saatlerce? Hiç bir kurulumdan sonra tarayıcınız açılır, yeni bir ana sayfa, yeni bir arama motoru, ya da yeni bir tarayıcı bile yok bulmak için?
Unchecky bilgisayarınızı istenmeyen programları devam etmeyi amaçlıyor. 26 dil…. Bilgi &full summary daha;UnchecksUnchecky otomatik olarak alakasız teklifler unchecks, hem fare tasarrufu ve daha az olası istenmeyen bir teklif onay kutusu bayan için yapım.Warnsİnstallers genellikle yükleme doğal bir parçası olarak ek programlar gizlice deneyin. Yanlışlıkla kabul edilme olasılığı daha az yapar istenmeyen bir teklif, kabul çalıştığınızda Unchecky sizi uyarır.Güncellemeleri automaticallyİnstall ve unut. Yeni bir sürümü mevcut, bu yüzden&#39 yok ettiğinizde Unchecky otomatik olarak güncellemeleri;t son sürümünü çalıştırma hakkında endişelenmenize gerek.

Değerlendirme & Yorumlar

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Etiketler
0
Would love your thoughts, please comment.x