Universalis Alternatifi, Benzerleri

1 Star 0
Loading...

Universalis

Açıklama
Universalis Publishing, özellikle Katolik Kilisesi'nin ayin ve adanmışlık kaynaklarını yeni elektronik medyada kullanıma sunarak, Hristiyanların ruhani yaşamını zenginleştirmeye yardımcı olmak için bilgisayar teknolojisinden yararlanmak amacıyla 1995 yılında başladı. Saatlerin Liturjisi artık web sitesinde ve uygulamalar, indirmeler ve e-kitaplar o... devamını gör
Kategoriler
Değerlendirmeler (5.00)
Değerlendirme (0 / 0)
Lisans
Platformlar
Windows
En Popüler 5 Alternatif

Tüm Universalis Alternatifleri

Universalis Hakkında

Universalis Publishing, özellikle Katolik Kilisesi’nin ayin ve adanmışlık kaynaklarını yeni elektronik medyada kullanıma sunarak, Hristiyanların ruhani yaşamını zenginleştirmeye yardımcı olmak için bilgisayar teknolojisinden yararlanmak amacıyla 1995 yılında başladı.

Saatlerin Liturjisi artık web sitesinde ve uygulamalar, indirmeler ve e-kitaplar olarak mevcuttur ve Kitle de öyle: hem Kitle okumaları hem de Kitle Düzeni ile Kütle Düzenini birleştiren benzersiz “Bugün Kitle” sayfası dualar ve okumalar tek bir sürekli akışta. Daha Fazla Bilgi »

Universalis web sitesinin ziyaretçileri arasında rahipler, dinsizler, gençler ve yaşlılar bulunur. Tüm mezheplerden geliyorlar: bazıları daha önce Breviary’yi duymamıştı; bazıları kitapları karşılayamaz; ve bazıları kördür ve onları kullanamaz.

Değerlendirme & Yorumlar

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Etiketler
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x