VipCapitalFunding Alternatifi, Benzerleri

1 Star 0
Loading...

VipCapitalFunding

Açıklama
'' Joshua Triplett '', Amerikalı bir işletme sahibi, girişimci ve yatırımcıdır. Danışman grubunun işlerini güçlendirmek için işletme sermayesi elde etmesine yardımcı olan VIP Sermaye Fonunun Baş Yönetici Ortağı olarak hizmet vermektedir. == Erken Yaşam: == Joshua Triplett, North Carolina, Winston Salem'de doğdu. Ergenlik ve gençlik yılları boyunca,... devamını gör
Kategoriler
Değerlendirmeler (5.00)
Değerlendirme (0 / 0)
Lisans
Platformlar
Windows
En Popüler 5 Alternatif

Tüm VipCapitalFunding Alternatifleri

VipCapitalFunding Hakkında

” Joshua Triplett ”, Amerikalı bir işletme sahibi, girişimci ve yatırımcıdır. Danışman grubunun işlerini güçlendirmek için işletme sermayesi elde etmesine yardımcı olan VIP Sermaye Fonunun Baş Yönetici Ortağı olarak hizmet vermektedir.

== Erken Yaşam: ==

Joshua Triplett, North Carolina, Winston Salem’de doğdu. Ergenlik ve gençlik yılları boyunca, futbol, ​​beyzbol ve lakros gibi sporlarla yoğun bir şekilde ilgilendi. Bu, zorlukların üstesinden gelmeyi öğrendiği ve kendisini geliştirmeye devam ettiği bir işte büyük fayda sağlayan çok sayıda güç ve karakter aşıladı. Liseden mezun olduktan sonra, kolejinin ilk yılları ne yapmak istediğini ve neyi iyi yaptığını bulmakla geçti. Yol boyunca pek çok aksilik ve başarısızlık oldu, ancak güçlü karakteri ve azmi nedeniyle, Joshua’nın büyüleyici bir sesle ve iş sistemlerinin nasıl çalıştığına dair harika bir anlayışla yetenekli olması onu harika bir satıcı haline getirdi. Greensboro’daki North Carolina Üniversitesi’ndeki son yılında, işletme sermayesi arayan küçük işletme sahiplerine pazarlama yapan bağımsız bir finansal satış işini üstlendi. Yeteneklerini önce müşterinin ihtiyaçlarını anlamak için kullandı ve ardından sağlam bir muhakeme yoluyla müşteriye doğru çözümü verdi, bu da hem müşteriyi hem de Joshua’nın işverenini mutlu eden birçok kapalı anlaşmaya yol açtı. Ayrıca mezun olduktan sonra çok hırslıydı ve becerilerini geliştirdiği ve başarılı bir satış ekibinin bir T’sine operasyonu öğrendiği birden fazla satış işini üstlendi.

Değerlendirme & Yorumlar

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Etiketler
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x