VirtueDesktops Alternatifi, Benzerleri

1 Star 0
Loading...

VirtueDesktops

Açıklama
Apple'ın Spaces & MissionControl'e alternatif olarak, Mac'inizde birden çok masaüstü arasında hokkabazlık yapın. Maalesef, VirtueDesktops için geliştirme sona erdi, bu da uygulamanın bir sonraki duyuruya kadar 0,54 b5'te takılı kalacağı anlamına geliyor. VirtueDesktops'un Apple'ın Spaces'ına uygun bir rakip gibi görünmeye başlaması nedeniyle bu... devamını gör
Kategoriler
Değerlendirmeler (5.00)
Değerlendirme (0 / 0)
Lisans
Ücretsiz
Platformlar

Tüm VirtueDesktops Alternatifleri

Mission Control

Eski adı Exposé olan Görev Kontrolü, OS X işletim sisteminin bir özelliğidir. Görev Kontrolü, tüm açık pencereleri tek bir tuş...

Detayları Göster
1 Star 0
Loading...

TotalSpaces

TotalSpaces, OSX Lion’da bir alan ızgarası sağlar OS X Snow Leopard uygulamasından ilham alan, kullanımı kolay 2D masaüstü ızgarası. İmleç...

Detayları Göster
1 Star 0
Loading...

VirtueDesktops Hakkında

Apple’ın Spaces & MissionControl’e alternatif olarak, Mac’inizde birden çok masaüstü arasında hokkabazlık yapın.

Maalesef, VirtueDesktops için geliştirme sona erdi, bu da uygulamanın bir sonraki duyuruya kadar 0,54 b5’te takılı kalacağı anlamına geliyor.

VirtueDesktops’un Apple’ın Spaces’ına uygun bir rakip gibi görünmeye başlaması nedeniyle bunun oldukça hayal kırıklığı yarattığını itiraf etmeliyim. Mac programı gibi, VirtueDesktops birden fazla masaüstünü yönetmenize izin verir, ancak çok daha yapılandırılabilir ve daha fazla seçenek içerir. Daha Fazla Bilgi »

Biri için
Spaces’tan farklı olarak sınırsız sayıda sanal ekrana sahipsiniz.
Ekranlar arasında her türlü geçişi ve soldurmayı ayarlayabilirsiniz,
eklentiler
ve Applescripts ekleyin.
Hastanız, VirtueDesktops’u ihtiyaçlarınıza göre gerçekten özelleştirebilirsiniz, oysa Spaces’ın yapısı çok daha katıdır.

İyiyseniz klavye ile VirtueDesktops ile hemen rahat hissedeceksiniz. Uygulama, sanal ekran setinizi kontrol etmek için kendi tetikleyicilerinizi ayarlamanıza izin verir.

Geliştiricinin bitmemiş bir ürün bırakması talihsiz bir durumdur çünkü VirtueDesktops, Apple’ın gerçek anlamda sağlam bir alternatifi gibi görünmektedir. Boşluklar.
Son değişiklikler

Yerelleştirmeyle ilgili düzeltmeler
Kararlılık için çeşitli düzeltmeler

Değerlendirme & Yorumlar

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Etiketler
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x