Vocaluxe Alternatifi, Benzerleri

1 Star 0
Loading...

Vocaluxe

Açıklama
6 mikrofona kadar destek. Karışık modu Kısa Şarkı modu (bir şarkının kısa versiyonu) Çalma listeleri : Klavye veya fareyle Oluşturun, Kaydedin, Düzenleyin (sürükle ve bırak). Şarkı listesindeki her şarkı için şarkı modunu ayrı ayrı ayarlayabilirsiniz (normal, karışık, düet, kısa şarkı). Açılır pencere kontrolleri eklendi. Arka plan müziğini, "SEKME... devamını gör
Kategoriler
Değerlendirmeler (5.00)
0 0 votes
Değerlendirme
Lisans
Ücretsiz
Platformlar
Windows

Tüm Vocaluxe Alternatifleri

Ücretsiz

UltraStar Deluxe

UltraStar Deluxe Playstation geçerli şarkı yıldızı oyunu esinlenerek ücretsiz ve açık kaynak bir karaoke oyunu. Oyuncular müzik ile puan için...

Detayları Göster
1 Star 0
Loading...
Ücretsiz

Performous

Detayları Göster
1 Star 0
Loading...

Vocaluxe Hakkında

6 mikrofona kadar destek.
Karışık modu

Kısa Şarkı modu (bir şarkının kısa versiyonu)

Çalma listeleri : Klavye veya fareyle Oluşturun, Kaydedin, Düzenleyin (sürükle ve bırak). Şarkı listesindeki her şarkı için şarkı modunu ayrı ayrı ayarlayabilirsiniz (normal, karışık, düet, kısa şarkı).

Açılır pencere kontrolleri eklendi. Arka plan müziğini, “SEKME” tuşuna basarsanız veya fareyle ulaşırsanız ekranın üst kenarında görünen bir kontrol paneliyle kontrol edebilirsiniz. Hatta o anda çalınan arka plan şarkısını söylemeye bile başlayabilirsiniz. Daha Fazla Bilgi »

Web kamerası desteği:
Şarkı ekranında” W “ile etkinleştirme / devre dışı bırakma.
Profil ekranında profil resimleri çekmek için Web Kameranızı kullanabilirsiniz. Programı başlatmadan önce kameranızı etkinleştirin. Vocaluxe kamerayı algılarsa profil ekranında bir “Web Kamerası” düğmesi görünür.

WiiMote desteği:
Vocaluxe, Nintendo’nun Wiimotion uzaktan kumandasını destekler. Bluetooth bağlantı yöneticinize bağlayın ve Vocaluxe’u başlatın. Bir Wiimote tanınırsa, iki kısa gürleme yapar ve üçüncü LED yanar.

Değerlendirme & Yorumlar

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Etiketler
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x