wallabag Alternatifi, Benzerleri

1 Star 0
Loading...

wallabag

Açıklama
wallabag# web sayfaları kurtarmak için kendini barındırılabilir açık kaynak kodlu bir uygulamadır.# Rahat readingwallabag yazı&#39 özler;içeriğini (ve sadece içeriği!) ve rahat bir görünümü görüntüler.Ayrıca, wallabag yanıt: akıllı telefonunuz veya tabletiniz üzerine yazılar okuyabilirsiniz.## Wallabag uygulama akıllı telefonunuz için kullanıla... devamını gör
Değerlendirmeler (5.00)
0 0 votes
Değerlendirme
Lisans
Freemium
Platformlar
Windows Android
En Popüler 5 Alternatif

Tüm wallabag Alternatifleri

wallabag Hakkında

wallabag# web sayfaları kurtarmak için kendini barındırılabilir açık kaynak kodlu bir uygulamadır.# Rahat readingwallabag yazı&#39 özler;içeriğini (ve sadece içeriği!) ve rahat bir görünümü görüntüler.
Ayrıca, wallabag yanıt: akıllı telefonunuz veya tabletiniz üzerine yazılar okuyabilirsiniz.## Wallabag uygulama akıllı telefonunuz için kullanılabilir smartphoneAndroid için uygulamalar, iOS veya Windows Phone.
O'telefonunuzda kayıtlı makale okumak çok kolay. Sen&#39 zaman da işe yarıyor;re çevrimdışı! Bilgi &full summary daha;## zaten Cep&#169 hesabınız diğer servicesİf Göç; Okunabilirlik©, İnstapaper&169; ya wallabag bile#wallabag içine veri alabilirsiniz.## Filterswallabag kolayca teşekkürler makalelerinizi almak kaydedilmiş makaleleri filtrelemek için güçlü bir araç sağlar. O'# onlara bakmak çok kolay.# Languagewallabag mevcut ondan fazla dile çevrildi. Eğer senin henüz mevcut değilse, yardım lütfen çevir.## DataAll verileriniz size aittir. Birçok formatta PDF, ePUB, tüm makalelerinizi indirebilirsiniz .mobi, JSON, CSV, txt veya HTML.

Değerlendirme & Yorumlar

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Etiketler
0
Would love your thoughts, please comment.x