X-Mouse Button Control Alternatifi, Benzerleri

1 Star 0
Loading...

X-Mouse Button Control

Açıklama
X-Mouse Button Control fare düğmeleri eşleştirmek için fare yeteneklerini genişletmek bir Windows uygulamasıdır.Bir uygulama veya pencere diğerinden farklı fare düğmeleri kullanın anlamına gelen bir uygulama veya pencere belirli eşlemeleri, temin edebiliyoruz. Her profil için isteğe bağlı olarak kısayol tuşlarını kullanarak veya fare düğmeleri aras... devamını gör
Kategoriler
Değerlendirmeler (5.00)
0 0 votes
Değerlendirme
Lisans
Ücretsiz
Platformlar
Windows
En Popüler 5 Alternatif

Tüm X-Mouse Button Control Alternatifleri

X-Mouse Button Control Hakkında

X-Mouse Button Control fare düğmeleri eşleştirmek için fare yeteneklerini genişletmek bir Windows uygulamasıdır.Bir uygulama veya pencere diğerinden farklı fare düğmeleri kullanın anlamına gelen bir uygulama veya pencere belirli eşlemeleri, temin edebiliyoruz. Her profil için isteğe bağlı olarak kısayol tuşlarını kullanarak veya fare düğmeleri arasında geçiş yapabilirsiniz farklı düğme konfigürasyonları 39#5&; katmanlar' tanımlayabilirsiniz. Bilgi &full summary daha fazla;ayrıca kaydırma ve kaydırma tekerleği işlevleri davranışlarını değiştirmek, t normalde bu kontroller yanıt'yok windows tamir edebilirsiniz.Profilleri otomatik olarak veya alternatif olarak, belirtilen uygulama etkin olduğunda tanımlanan pencere üzerinde fareyi hareket ettirerek aktive edilir.X-Mouse Button Control, XP, 2003, 2003 R2, Vista, 2008, 2008 R2, Windows 7, Windows 2000 destekler.
aslında doğal olarak Windows x 64 sürümleri üzerinde çalıştırmak için tasarlanmıştır ancak tam olarak 32 bit sürümleri de desteklenmektedir. Sürüm çalıştırmak gibi (x 86 veya x 64) gerekli yükleme belirler.

Değerlendirme & Yorumlar

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Etiketler
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x