XMind Alternatifi, Benzerleri

1 Star 0
Loading...

XMind

Açıklama
XMind beyin fırtınası ve zihin haritalama uygulamasıdır. Farklı görüntüleme stilleri zengin bir kümesi sağlar ve oluşturulan zihin haritaları kendi web sitesi üzerinden paylaşılmasını sağlar.uygulama Açık Kaynak sürümü ücretli bir ticari 'Pro' sürüm olarak kullanılabilir. Pro XMind, sunum modu (PDF, Office, ve MindManager Freemind) ihraca... devamını gör
Kategoriler
Değerlendirmeler (5.00)
0 0 votes
Değerlendirme
Lisans
Freemium
Platformlar
Windows Android
En Popüler 5 Alternatif

Tüm XMind Alternatifleri

Ücretsiz

FreeMind

FreeMind ücretsiz bir zihin haritalama yazılımı. Son gelişme umarım yüksek verimlilik aracı haline dönüştürmüştür. FreeMind operasyon ve navigasyon tek tıklama...

Detayları Göster
1 Star 0
Loading...

XMind Hakkında

XMind beyin fırtınası ve zihin haritalama uygulamasıdır. Farklı görüntüleme stilleri zengin bir kümesi sağlar ve oluşturulan zihin haritaları kendi web sitesi üzerinden paylaşılmasını sağlar.
uygulama Açık Kaynak sürümü ücretli bir ticari 'Pro' sürüm olarak kullanılabilir. Pro XMind, sunum modu (PDF, Office, ve MindManager Freemind) ihracat özellikleri, sesli notlar, birleştirme özelliği, özel paylaşım, ve daha Gantt şemaları gibi teknik destek sunmaktadır.
Açık Kaynak kodlu başka bir çok fonksiyonel ve güçlü 'Akıl&#39 Yönetmek; yazılım…. Bilgi &full summary daha;bir özellik karşılaştırması İçin bakınız: http://www.xmind.net/pro/features/ Her paketi(Geleneksel) ve Çince(Geleneksel), Çince(Basitleştirilmiş) Çince Basitleştirilmiş) 7 Dil Paketleri, İngilizce, Almanca, Fransızca, İspanyolca, İspanyolca, Japonca, Japonca, Çince içerir. XMind otomatik olarak OS's ayarları uygun dili seçer.

Değerlendirme & Yorumlar

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Etiketler
0
Would love your thoughts, please comment.x