Zerene Stacker Alternatifi, Benzerleri

1 Star 0
Loading...

Zerene Stacker

Açıklama
Odak istifleme fikri basittir: Farklı derinlik düzlemlerine odaklanmış birden fazla resim çekmeniz, "tüm keskin bitleri bulmak" için yığını karıştırmanız, ardından bu bitleri bir araya getirerek en iyi bölümlerini tüm yığın. Makas ve yapıştırıcıya dayanan eski bir tekniktir. Ancak modern bilgisayarlar ve dijital kameralar, Manzaralardan mikroskobiy... devamını gör
Kategoriler
Değerlendirmeler (5.00)
Değerlendirme (0 / 0)
Lisans
Platformlar
Windows
En Popüler 5 Alternatif

Tüm Zerene Stacker Alternatifleri

Helicon Focus

Helicon Focus, odaklanan alanları birleştirerek birkaç kısmen odaklanmış görüntüden tamamen odaklanmış bir görüntü oluşturan bir görüntü düzenleme yazılımıdır. Program, sıfırdan...

Detayları Göster
1 Star 0
Loading...

Zerene Stacker Hakkında

Odak istifleme fikri basittir: Farklı derinlik düzlemlerine odaklanmış birden fazla resim çekmeniz, “tüm keskin bitleri bulmak” için yığını karıştırmanız, ardından bu bitleri bir araya getirerek en iyi bölümlerini tüm yığın.

Makas ve yapıştırıcıya dayanan eski bir tekniktir.

Ancak modern bilgisayarlar ve dijital kameralar, Manzaralardan mikroskobiye kadar tek bir deklanşör tıklamasında asla yakalayamayacağınız şaşırtıcı görüntüler oluşturmak için onlarca veya yüzlerce kareyi otomatik olarak istifleyen yepyeni bir seviye. Daha Fazla Bilgi »

Başarının anahtarı doğru yazılımı elde etmektir. İşte burada Zerene Stacker ™ devreye giriyor.

Zerene Stacker ™ odak istiflemede uzmanlaşmıştır. Bu görev için yüksek son kullanıcılar için dünyanın en iyi yazılımı olmasının yanı sıra amatör meraklılar arasında en yaygın kullanılan araçtır. Uygun fiyatlı, esnek ve tam işlevselliğe sahip ücretsiz bir deneme sürümüne sahip olduğu gerçeğini ekleyin. Bu, gözden kaçırmayı göze alamayacağınız bir araçtır!

Değerlendirme & Yorumlar

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Etiketler
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x